Starglider
Starglider - náhled

Zpět v dny kdy spiknutí bylo sekundární k veselé zábavě, hra nazvaný Starglider byl udělaný. Jak titul navrhuje, že vy velíte větroni kte

...

Space Rogue Recenze

Recenze | Screeny


Vesmírný tulák byl uvolněný v roce 1989 systémy původu. Vy hrajete privátní jehož mothership jste byli zničený zlověstný a záhadný Manchi zatímco vy jste byli na EVA povinnosti vyšetřující opuštěné kosmické lodi. Použití opuštěné kosmické lodi, vy musíte přijít na to, proč Manchi zaútočí na lodě ve Far ruce shluku, při vybavující vaší lodi a dělající jméno pro sebe.

Hra je otevřená, v tom, že to nenutí, že vás postupovat se sebou v žádné specifické rychlosti, tak vy můžete nespěchej dělání peněz a vybavující váš loďnebo jen skok přímo do spiknutí mluvením s každým člověkem vy setkáte se. Zpočátku, více vašeho času bude strávené obchodování nebo jinak dostávání kredity aby vybavily vaší lodí. Nakonec ačkoli, jak vy mluvíte se stále více lidí, vy jste vedení k hlavnímu ději, tak ve druhé části hry, více vašeho času je strávený na vyřešení jak podporovat spiknutí. Tam jsou jen devět hvězdicová sít' v hře, tak důraz není na zkoumání stovkách a stovkách světech, ještě herní vesmír je velký dost, že braní času na to jít všude je hodeny. Vy budete potřebovat aby navštívili téměř každý svět v někdy v objednávce aby tloukla hru.

Vesmírný tulák je část 3D vesmírná bojová sim, část shora dolů RPG. Při cestování v prostoru, vy se setkáte s jinými loděmi, a můžete si vybrat jak působit společně každý. Vaše minulá historie se státní mocí (vládou), Guild (obchodníci), a piráti určí jak oni reagují na vás. Kdy vy dok v základu, hra mění k shora dolů pohledu, kde vy můžete obcházet a hovor různým lidem, obchodu, a aktualizovat vaši loď. Tam je dokonce hra v hře, v kterém vás doženete ty Manchi hmyz a může vydělat peníze dostáváním k dost horních úrovní.

Vy můžete obchodovat v jiných základech aby získaly penízenebo být pirát a lovecký obchodní lodinebo být nájemný vrah a vyhledávat piráty nebo Manchi zabít. Tyto nejsou stanovené-in - stone profese že vy vyberete na začátku hry, ale cesty k mají zisk že můžete si vybrat skrz vaše rozhodnutí. Jak je obvykle, obchodování je nejbezpečnější jestli nejméně vzrušující způsob jak vydělat peníze. Nicméně, směrem k pozdější části hry, jakmile vy jste plně upgradovaní, tam je málo potřeby aby vydělala peníze. V tom bodě nejlepší vybavení bude pocházet z plnících hledání, třebaže vy stále budete potřebovat nějaké peníze aby udělaly opravy a znovu naplnit vaše zbraně.

Tam není žádná hudba, a zvuky skládají se ze standardních pípání a pitomosti kdy vy střílíte zbraň nebo běžet do něčeho. Nicméně, hra je velmi dobrý, a hmyz jsou málo a vzdálený mezi. To nativně běží ve Windows XP bez problémů.

Já mám mnoho milý pamět této hry, z poprvé podařilo se mi projít Malir bránou k nový hvězdicová sít', číslující jak vyhnout se monstru na Bassruti, vyhýbat se a boj mnoha Manchi lodí. To je hra která poskytne mnoha týdnů veselé zábavy jak vy prozkoumá různá hledání a aktualizovat vaši loď, tak zkusit to dnes!

Toto hra je velice mod - able. Jestli chcete prosit frajera to, tam je směrnice obsažený v něco navíc. Navíc tam je ušetřená hra, OETA.SAV, který dovoluje vám užívat každou loď v hře.


Rok vydaní: 1989

Vydali: ORIGIN Systems, Inc.

Obrazek:Space Rogue - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo