Immortal, The
Immortal, The - náhled

"Dunric, vy přišli k chránit mě! Já jsem v žaláři daleko pod. Vím že já mohu počítat s vámi!"

Tyto odtělesněná slova vašeho staréh

...

Space Crusade Recenze

Recenze | Screeny


Vesmírná křížová výprava byla uvolněný 1993 skřítkem Interactive a je založen na stejné titulní tabletop hře z dílny her.

Vesmírná křížová výprava je otočení založený 1 k 3 hráčské strategické hře kde hráči ovládají prostor námořní skupinu. AI Je jedná za cizince. Po volící misi, pěchota musí být vybavený a objednávky muset být vybraný. Vyšší řada velitele, vyšší množství objednávek on může ustoupit bitvu. Velitel je nejdůležitější postava vaší skupiny. On může získat vyšší mužstva dokončením misí které bude, postupně, dovolit více objednávek aby dostaly , a také dovolí jemu nést více vybavení. Všichni tři velitelé mohou být ušetřený po dokončení mise.

Hřiště je ukázaná z 2D pohledu shora, zatímco boj je ukázaný v lživém-3D izometrických pohledech.

Toto hra není snadný aby tloukla. Tam je moc hloubky v tom, a budete muset se učit / dozvědět se každý trik. Někdy jen štěstí pomůže vám žlab tuhé situace. Aby mohl rozumět jak cizinci jsou zasažení, vy musíte rozumět jak kostky pracují. Prosím podívejte se na stoly pro detaily.

Vesmírná křížová výprava je přímý 4. Určený pro více hráčů volba byla ohromná v roce 1993 a je ještě veselá zábava dnes.

Začněte hru s totižnetopýr!

Jestli vaše myš nepohybuje a reaguje na kliknutí jen hitový CTRL - F10 uzamknout vaši myš.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Gremlin Interactive Ltd.

Obrazek:Space Crusade - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo