Black Monday
Black Monday - náhled

Scott Adams, nejlepší známý jeho kreslenými příběhy "Dilbertem, " vytvořila čerň v pondělí! již v roce 1987. V černém v pondělí!, vy jste

...

Prince of Persia Recenze

Recenze | Screeny


Hra od Jordana Mechnera, která se díky své popularitě dočkala nejednoho pokračování. V této hře, zahalené do poněkud jednoduššího 2D kabátku, se v roli mladého prince vydáte zachránit princeznu od zlotřilého sultána. Je tedy na vás,abyste prošli 12 zrádných levelů a vysvobodili tak princeznu.

Jednoduché jak facka, teda až na pár maličkostí. Kobky a palác, kterými musíte projít jsou posety všemožnými pastmi: propasti - tak s tímto se setkáte opravdu na každém rohu, tady je důležité naučit se správně si načasovat skok a všímat si míst, kde se může propadnout podlaha, jinak vám přeju příjemný let, protože cesta dolů bývá v mnoha případech nechutně hluboká nášlapné plošiny - část podlahy, na kterou když stoupnete, otevřete mříže (ale jen na určitou dobu), tlačítka mohou mít i opačný účinek, takže vám mohou cestu zablokovat a vy se tak budete muset vracet, nebo se v některých případech vydat oklikou bodáky v podlaze - nepříjemná věc.

Nejlepší způsob, jak je překonat spočívá v tom, že je normálně pomalu projdete nebo prostě přeskočíte, v opačném případě pudete pod kytky a level začnete od začátku (ostatně jako v každém případě smrti) ocelové zuby - další past, u kterého budete potřebovat dobré načasování, stačí jen projít než zuby sklapnou.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Broderbund

Obrazek:Prince of Persia - stáhnout

45xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal George.Vmarek619 23.06.2011 reaguj
jak to mám stáhnout????????????