Bobby Fischer Teaches Chess
Bobby Fischer Teaches Chess - náhled

Všichni milenci šachů venku jistě slyšely jméno Bobby Fischera. On byl USA pocit šachů, jediný Američan kdo mohl skutečný výzvu sovět ovl

...

Last Ninja, The Recenze

Recenze | Screeny


Toto je si jist jeden z nejlepších sérií vůbec kdy udělaný pro staršího kapitána 64. To byl docela revolucionář v roce 1987, a ihned vzal na status legendy. První hra v sériích, poslední nindža, byla následovaný dvěma pokračováními a remix. Jestli ještě nikdy nejsi ne jsi slyšel o tom, teď znáte trochu více. Pro každého jiný, dobře, pojď dál - to je poslední nindža; je tam opravdu víc já jsem mohl říct?

Myslím si já jsem mohl, protože tam budou mladíci kteří nikdy neslyšeli o této hře: Kromě milé grafiky a ohromné hudby, tato hra byla moc pokročilá pro jeho čas. Tam byly nějaké izometrické hry ještě než 1987, ale poslední nindža užívala perspektivu v takový zdatná cesta, že to bylo schopen blízko dosáhnout dokonalosti hru. Vy máte osm směrů v kterém pohybovat, stejně jako skok a vykonávat různé pohyby a útoky s vašimi zbraněmi a nohaminebo s několika nindži zbraní. Vy můžete dokonce blokovat. Existence vašeho znakova inventáře nebyl nový, ale já jsem nikdy neviděl hru před tímto v kterém mohl bys opravdu "zvednout" položky. V každé platformní hře, vy jste jen přesunuli napříč položkou aby mohla vzít to. Ale to bylo jiný.

Poslední nindža je hra která obsahuje směs akce, hádankového řešení, prvky konjunkce které budou testovat vaši přesnost a schopnosti zkoumání. Vy najdete různé zbraně a setkat se s různorodými a dobře vybavenými nepřáteli. Nějaké skoky a pohyby budou vyžadovat stresující množství přesnosti na vaší části. Vy potřebujete aby řešili nějaké hádanky aby mohly dokončit každou úroveň, což dělá herní zajímavou aby hrál. Nejsou mnoho, ale oni jsou spíše jednoduší a neměl by být příliš tvrdý aby vyřešili. Vy budete potřebovat nějakou praxi a to bude vyžadovat nějakou trpělivost a důvtip, ale tato nastavuje to kromě dalších přímých akčních-bojujících her, a přidává hloubku k hře.

Příběh je následující: Vy jste Armakuni, praktik Ninjutsu ( nindža cesta), zanechaný střežit svatyni zatímco další členové jdou do ostrova Lin Fen. Každé deset let, všechny nindži (s výjimkou tento strážce) muset cestovat do ostrova aby navštívil svatyni bílé nindži a dostat další učení z Koga Scrolls. Nicméně, zlý šógun Kunitoki vyzval kreatury z podsvětí a zničených vašich kamarádů, tak, že on může přinést jeho vlastní oblíbence a učit se / dozvědět se moc Ninjutsu. Kdy on byl dítě, Armakuni šel do ostrova použitím tajné chodby. Teď on musí dělat to znovu, ale cesta není tak to bývalo. Tak on (s vaší pomocí) musí cestovat sám skrz neznámo, pomstít jeho bratry, a znovu získat Scrolls. (to je KRATIČKÝ přehled příběhu.)

PC verze vyšla o rok po C64 verzi. Všechno, co vypadá jako by to dělalo C64 - dobře, téměř všechno. Hra byla trochu hrubá. To je velice špatné, protože budeš mít velké problémy sbírání nějaké objektů (vaší nindži musí natáhnout jeho přesně ruce na objekt) a skákání přes vodu, lávunebo bláto. Skákání je nejhorší; budete muset kráčet dokonale na kameni aby přeskočil na další. Vaše nindža přesunula hladce na C64 (s ovládací pákou), ale zde vy užíváte numpad, a nindža stále posun dokud nestlačí další kurzovou klávesu nebo 5 zastavit. Přeskočit skály je jednoduše příliš tvrdý. Vy dokonce budete shledávat ten obtížným točit váš znak aby mohl změnit směr.

Grafika přijde vhod času , který DOS verze byla uvolněná. PC Reproduktorová omezení opustila hru bez ohromných hudebních motivů Benem Daglish a přinesl nový místo toho, které je moc hezký nápěv sám o sobě. Ještě, to je hodně špatný my nemůžeme slyšet žádné nápěvy z originálu.

Jestli se můžete dařit ovládat ovládací prvky a nejsou vypnutí snadno obtížnými hrami, bude se Vám líbit tento: Ještě teď já běžím C64 soupeře aby hrál to znovu. Já nikdy nemohu nezapomenout první úroveň, kdy vy jdete jih a ve skutečnosti zvedne katana z nějakých skal. Třebaže hra vypadá dobře, budeš mít nějaké problémy hrající PC verze, a to je skutečná hanba. Hra dostane lepší a lepší později, ale ti, kdo jsou frustrující věci mohly dostat ve způsobu, jak. DOS Verze přijímá průměrnou značku protože z těchto trhlin.

Část posledních nindži her sérií


Rok vydaní: 1988

Vydali: System 3

Obrazek:Last Ninja, The - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo