California Games II
California Games II - náhled

Toto hra je klasika. Já pamatuji si hraní tohoto hodně kdy já jsem byl mladší; obvykle já jsem pozval nějaké přátele přes a my jsme měli

...

Hook Recenze

Recenze | Screeny


Petr Pan je jistě mezi nejznámějšími dětmi příběhy (to byly velmi populární dávno před Disneyem udělal jejich verzi z toho). Jak s mnoha takovými slavnými příběhy, tyto také inspirované pohyby které zakládaly se na v. Jeden z takových filmů nebyly - úspěšný film s Robin Williams hrající vzrostlého nahoru Petra Pana. Já odvolávám se na filmový hák. Toto hra nejasně následuje filmovou dějovou linii, tak srovnání je zřejmý.

Jak ve filmu vašich dětech byly unesený kapitánem Jamesem hákem, který si přeje mít jeho pomstu na vás. Dráteník Bell vezme vás k Neverneverland kde vy budete potřebovat aby získali vaše staré schopnosti zpět aby mohly zachránit vaše děti. V tomto bodě nicméně spojení mezi filmem a hra končí.

Vy najdete sebe v náměstí pobřežního města a vy nějak cítíte nemístný s vaším mobilním telefonem a šekovou knížkou. Váš první úkol proto je aby dostal skutečnou piráta výbavu. Ve skutečnosti vy potřebujete být pirát. Jestli toto zvukové důvěrně známé to není žádné překvapení, protože hra zahrnuje nějaké části který byl zřejmě vyňaté ze Secret opičího ostrova (včetně urážlivých bojů meče).

Bohužel tato dobrodružná hra nepřichází blízko u opičího ostrova. Hudba je poslouchatelný, ale nic zvláštního. Tam jsou skoro žádný zvukový efekty (většinou jen klikající zvuk). Grafika se zdá podivná bez zveličování. Barvy jsou moc pomeranč a tma, třebaže cartoonish znaky jsou docela hezky dělaný (a animace dělá běžet hladce). Především to obtěžovaný mě že já jsem vždy měl pocit být v malé omezené místnosti, ne ve skutečnosti běh kolem města.

Rozhraní je uživatelsky přívětivý dost. Musím varovat vás o mluvení s lidmi ačkoli. Jestli chcete užívat jinou linku z ten, který vy vidět, vy potřebujete pravému kliknutí. zanechaným kliknutím vy vyberete linku která je ukázaná. A pokaždé když vy odejdete do dalšího umístění, vy uvidíte jméno umístění dostupného.

Hádanky ne tak docela nepožadují a průměrný dobrodružný hráč by měl být schopen skončit hru v jednotlivém odpoledni (trvalo mi jen tři hodiny) a není tam nic co opravdu dělá vás zopakovat hru.

Tak celkově to je hezký málo dobrodružné hry že vy pravděpodobně zkusit, hihňání o scéně nebo dva, skončit a nikdy nehrát znovu. Proto já dávám to 3.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Shadow Software

Obrazek:Hook - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo