Crime Wave
Crime Wave - náhled

Předtím, než já začnu konfrontování tuto hru, nechejte mě začít připustí že postranní-rolovací akční výstřel-jich - ups není má silná str

...

Hidden Agenda Recenze

Recenze | Screeny


V Hidden programu, vy jste nový prezident Chimerica ( fiktivní země v Central America). Vy jste byli vybraní po občanech svrhli zlého diktátora Farsante. Hra může být považován za dobrý vzdělávací materiál.

Na začátku, vy musíte čelit skupině novinářů ptaní vy co bude vaše hlavní cíle jak nový prezident. Budete muset volit moudře jak budete souzený podle historie později. Chimerica je v strašné situaci, dětská úmrtnost strašně je vysoká a mnoho lidí jsou žije v bídě. To je kde vy vstoupíte!

Především vy stanovíte ministerstva, která je pilněji než ta vypadají! Budete levicový prezident mít ministerstva plná lidí z národního osvobozenínebo budete spíše sledovat radikální pravou politiku? To je vše na vás. Nezapomeněte, vy můžete prosit pomáhat lidem, ale vy můžete také být jak krutý jak diktátor Farsante byl! Vy také musíte jít kolem a setkat se s lidmi, vy můžete být eskadra smrti vůdce nebo odborový předák, vy vytvoříte vaši vlastní politiku, a pokaždé když vy najdete přátele a nepřátele... Váš cíl je aby držel předsednictví dokud je to možné.Nespusťte ze zřetele vaše nepřátele jestli oni opravdu nenávidí vás, oni mohou začít - ův státní převrat ' !

Jako kdyby všechno toto by nebyl dost, USA zkouší po celou dobu nutit vás dělat to, co on chce. Tak vy musíte si dávat pozor jak oni nechtějí pomáhají moc moc a jestli vy vzdorujete jemu, on může být opravdu strašný oponent.

Ministři také, po celou dobu budou zkoušet udělat cokoliv oni mají rádi, a vy musíte si dávat pozor na to co oni říkají. To je opravdu vysoká hra politiky a několik slov může snadno točit celé situační 180 stupně. Vy můžete kontrolovat dopady vašich rozhodnutí kontrolováním statistiky a několik novin.

Toto může znít jako moc obtížná hra, ale to je veselá zábava aby hrála a docela příjemný ačkoli to může být tvrdý na začátku... Po hrající her pro několikrát se dostaneš do toho.


Rok vydaní: 1988

Vydali: TRANS Fiction Systems

Obrazek:Hidden Agenda - stáhnout

25xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo