The Games: Summer Challenge
The Games: Summer Challenge - náhled

The Games: Summer Challenge je mladší sestřička hry The Games: Winter Challenge (1991), ale neméně zábavná.

...

Heimdall 2 - Into the Hall of Worlds Recenze

Recenze | Screeny


Nevím kde pro začátek tato hra. Všechno je tak dobře udělaný, a všechny aspekty hry zaslouží si nějaká slova obdivu.

Grafika jsou jedním z nejlepších jsem kdy viděl. Líbivý, a plný málo detailů. Pozadí je výjimečně dobře udělaný, vytvoření téměř živoucího světa. Není pochyb , že chlapi zodpovědný za pohledy opravdu se těšily z jejich práce a jsem vzalo jejich čas na to udělat úplně každou scénu v hře umění-kusu.

Pokud jde o zvuk... znovu, extrémně dobře udělaný.Ne příliš propracovaný, a ne příliš ' neviditelný ' . Tam je právě ten podíl hudby a zvukového, zvýšení realismu udělaného grafickými lidmi.

Dále je hratelnost. Hra užívá kombinaci bodové-a-kliknutí kontroly spolu s pohybem kurzoru. Tam jsou také nějaké dané klíče pro jisté možnosti v hře; Volné místo pro dalekonosné útoky a vstup pro použití. Společně tyto ovládací prvky udělají Heimdall 2 snadná a legrační hra aby hrála. Ale jen proto, že ovládací prvky jsou snadné, neznamená hra není vyzývavý v době. To začíná skutečný snadný aby mohlo učit vás základy a potom dostat obtížnější jak vy postupujete skrz hru.

Pro ty z vás kdo je obeznámen s nordic ságami, jmenný Heimdall by měl zvonit zvon. Heimdall je jedním z bohů ve Valhale. On střeží jedinou cestu z Valhaly do Midgard (oblasti smrtelníků), duhy-mostu. Podle starověkých historek on je nadaný pro nejlepší slyšení a pohledu ze všech bohů, a tak on dohlíží na lidi a varují další bohy jestli něco je dějící se.

V Heimdall 2 on znovu je na hostovi aby učil half - god Lokia lekci, ale tentokrát on potřebuje aby obcházel v Midgard jak smrtelný. Společně s valkýra, které on prosí pomáhat všichni lidem on vidí jsou v potřebě, a najít Lokia.

Jedna věc já miluji o této hře je volba aby vybrala si norštinu jak jazyk, ale já bojím se nemnoho Abandonians rozumí tomuto...

Na poznámce na okraj...Nízké rozlišení screenshot doprava této recenze dokonce nepřijde vzdáleně blízko u originální krásy.


Rok vydaní: 1994

Vydali: 8th Day, The

Obrazek:Heimdall 2 - Into the Hall of Worlds - stáhnout

24xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo