Gargoyle Medieval Pack
Gargoyle Medieval Pack - náhled

Středověký balík chrliče se skládá z tří podobných her. V každý z těchto Gargoyles jsou zlé kreatury z kterého malí skřítci zkoušejí brán

...

Fiendish Freddys Big Top O Fun Recenze

Recenze | Screeny


Každé dítě miluje aby navštívilo cirkus, ale cirkus je vždy ne- ve městě. Toto hra dává nám šanci na to být uvnitř cirkusu kdykoliv my chceme, bez ohledu na věk hráče.

Ďábelská Freddy aktuálně má problém s penězi. On potřebuje aby vydělával deset tisíc dolarů aby platily jeho dluhy. To nebude snadný úkol. Půjčka-žralok je dá mu jednou večer platit, a opouští zlého šaška k ujistit se, že peníze nebude připravený včas. To je čas pro hráče aby pomáhal dobré ol- ův Freddě vydělávat peníze.

Hra se skládá ze šesti jiných událostí cirkusu, a jestli vy nechcete jen praxi, vy musíte jít skrz je všechny. Po každý rozdělit se porotu bude bojovat a debatovat přes kolik peněz výkon byl hodnotný . Každá událost má několik jiných úrovní, jestli vy daříte se udělat celé potřebné triky pravé - budete muset udělat je znovu v pod mnohem víc těžkých okolností, a pamatovat si - zlého šaška nechce abys vydělávat peníze!

Skok z věže

to není jen skok do bazénu. Váš znak musí přizpůsobí uvnitř nádrže vodní, který dostává menší a menší s každým pokusem. Během letu dolů jestli chcete přidělat peníze - vy můžete vykonávat nějaké akrobatické triky.

Žonglérství

A šašek na jedom- kole kola vypadá zábavný, ale kdy on je žonglérství koule, netopýři a další věci, to je čas kdy lidi bude pobavení. Dobrá věc je že váš znak v této události nemá žádné problémy s jeho rovnováhou, tak vy jen potřebujete stále žonglérství materiál, a dát si pozor na "prémiové" položky ze zlého šaška.

Visutá hrazda

visutá hrazda je nebezpečná událost - lana jsou vysoké a tam není žádná bezpečí-síť. Hráč musí skočit z jednoho lana k dalšímu s dobrým načasováním, jak lana jsou v rovnoměrně přímočarém pohybu. Hod

nože

A světlovlasá dívka točí se na velkém zvířeti obklopeném balony. Vaše práce je aby hodila nože v kole aby vytřeštilo balony, a držet dámu bezpečný. Vy míříte nůž stejným způsobem jako vy byste v klasické-střílející hře pistole. Problém je, vy nemůžete užívat pistoli - jen ovládací páku nebo klávesnice aby pohybovala nožem-pohledem. Miřte dobře, jak nože nejsou neomezené!

Lano

A procházka na laně - ne tak snadné, jak procházka v parku. Toto událost vyžaduje, abyste drželi muže stabilního na laně opravující jeho nivelety. Zlý šašek má nějaké zvláštní triky aby dělaly vás padat, tak dávají si pozor - jdoucí rovnost bude nejméně vašich problémů!

Dělová koule

A odvážný muž nechá pěkná dáma střílet jemu z děla. V této části hry vy potřebujete aby nastavili cílovou značku v požadovaném místě a stisknout akční spínač v pravý čas. Vy jste povolení až do tří pokusů o tuto mini hru.

Ďábelská Freddy je barevná hra s mnoha humorem (dokonce když jeden z vašich znaků umírá). Není to jednoduché zvládnout všechny události, ale průkazné rozdíly mezi nimi dávají vám šanci na to najít váš favorit jeden, a zaměření se na to. Hra je nejlepší podle mého mínění v určený pro více hráčů (až do 5 hráčů, žádné připojení do sítě) - pak vy můžete soutěžit a smát se společně, kdy zlý šašek je maže se s vašimi oponenty. Hra zaslouží si silné mnoho 4.

Ovládací prvky:Příloha - požární ButtonDirectional šípy - pohyb


Rok vydaní: 1989

Vydali: Gray Matter

Obrazek:Fiendish Freddys Big Top O Fun - stáhnout

23xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo