Denarius Avaricius Sextus
Denarius Avaricius Sextus - náhled

Everybody to zajímá se o hry ze zpět v dny zná největší jména v dobrodružných hrách. Série Sierra, hry z Lucasarts, a nějaký rovný zná Hu

...

Worlds of Legend - Son of the Empire Recenze

Recenze | Screeny


I když jmenný ' Mindscape ' zvoní několik zvony, jejich herní Worlds legendy: Syn Impéria ne-. To je bodové-a-kliknutí RPG s izometrickým hlediskem. Dobře, možná to říká to všechno... nebo ne?

Buď tato hra nebyla že populárnínebo to bylo zapomenuté; Já jsem nemohl dokonce najít pořádnou příručku pro to. Zkoušející vyřešit všechno já sám jsem byl byla docela noční můra, do té doby, než já jsem zjistil že tato hra má předchůdce nazvaného legendanebo Four Crystals Trazere, která byla napsaná v roce 1992, jeden rok před synem Impéria bylo udělaný. Grafika jsou stejná pro oba hry, a myslím si, že mechanismy jsou také. Pojďme říct, že všechno je stejný s výjimkou příběhu, který je následující:

Ve vzdálené vesnici Brodfird, čtyři dobrodruzi vychutnávají moc-vydělané přerušení. Náhle jejich odpočinek je narušený příjezdem nečekaného hosta...

"bylo mi řečeno, abych přijdu sem a hledat jeden z mých druhu. Já přinesu dopis od Impéria Měsíce."

Milý synovče,musíte najednou se vrátit do Imperia! Emperor, váš otec, byl zavražděný. Myslím, že Ti - Mann Mochun nějak je spojený s tímto strašnou událostí.Prosím spěchejte domov,teta Sushiana

kdy vy začnete hru poprvé, můžete si vybrat zda vy byste jste chtěli začít novou hru nebo naložit starší. Jestli vy začnete nový, podívejte se na vaše straníky:

- Slyzaar Mantric Smathost, Berserker - Tunarle Roscart Pongbarn, Troubadour - Thai - Chang Krayne Yinn, Assassin - Zothen Runecaster Phrool, Runemaster

může změnit jejich jména, pohlaví, a atributy, které jsou velkou měrou jako obyčejně: síla, inteligence, obratnost, ústava, rychlost, a štěstí. Ale tam jsou tři další , který budou vysvětlený trochu více:

Af - faktor útoku ( šance na to napadnout, vyšší lepší)Df - Defense faktor ( šance na to bránit se útok, vyšší lepší)Ac - obrněná vojsko třída (ukazuje jak dobře znak může odolat hitům, nižší lepší).

Vy můžete modifikovat tyto kliknutím na čtyři symboly pod vaším znakovým portrétem; každý představuje jeden ze čtyř elementů: Země, oheň, vzduch, a voda. Víc než jedny mohou být aktivovaný najednou, tak měl bys experimentovat s nimi hodně aby zjistili jak oni modifikují vaše atributy znaků a které jsou nejlepší nastavení pro ně. (například, já jsem získal nejvyšší obranu a udeřila body pro zběsilce kdy já jsem vybral celkem vzato, Země a vodní symboly.) mají na paměti že zbraňoví uživatelé, jako jsou zběsilec, spoléhat se na jejich sílu, zatímco runemasters užívá jejich inteligenci aby posílila sebe. Jakmile vy jste šťastní vaší stranou vy můžete začít vaše dobrodružství v Impériu Měsíce. Vy budete chtít redukovat CPU cykly ke kolem 300 - 400 nejprve, nicméně od bojů jsou tak rychle na vyšších cyklech že vy budete vyčerpaní za moment.

Všimněte si, že vy můžete také importovat vaše znaky z Four Crystals Trazere, jestli vy předtím jste hráli to.

Vy začnete vaše dobrodružství v pyšném městě Imperia, jak je zmíněný v úvodu. Celé místo má čínský pocit - ne náhodně, předpokládám. Nápěvy v hře jsou příjemné, ale nedělej si starosti; zastaví kdy vy začnete zkoumání Vaults - žalář kde vy budete bojovat přinejmenším tři nebo čtyři monstra různých druhů. Ovšem, budou testovat vaše schopnosti okamžitě. Nejlepší způsob jak odstranit hrozbu je od držení monstra rušný s vašimi blízkými-bojovými bojovníky při obsazení nějakých ohnivých koulích na nich s vaší runemaster. Nezapomeň použít vaše zvláštní schopnosti znaků, jako jsou již-zmíněné ohnivé koulenebo zběsilcův "zběsilec vztek", nebo trubadúrův "Bardish Melody", nebo zákeřný "schová v stínu". Vy najdete pokladové boxy také, naplněný dávkami a podobnými položkami.

Kdy vy jste měli dost toho katakomby, vy můžete lézt na nepozvanou a navštívit mapu světa. Teď, vy víte, že to je rok 1200, a dokonce jména dne a měsíce jsou napsané v místní "jazyk", jako je "Chewsday" namísto "v úterý" nebo "Djinuary" namísto "ledna". Chladný. Dát si pozor , že pohybující se bannery na mapě mohou znamenat smrt pro vás, protože oni mohou být silní nepřátelé. Vy jste doporučení aby prozkoumali sklepy Imperia před cestováním kolem mapy. Vy můžete cestovat do dalších měst také, kde vy můžete navštívit místní chrám aby modlil se nebo darovat, koupit hojivé dávky od lékárníkanebo navštívit kováře.

O grafice a hudbě, nic moc může být říká. Hra byla dělaná s hezkým izometrickým-uměleckým stylem pixelu a má hladké animace. Hudba není že úžasný, ale to dělá jeho práci. Bohužel, tam jsou velmi málo nápěvů v hře. Zvuky bojů jsou jen pípnutí, ale toto není opravdu důležitý. Kdy vy začnete hru, můžete si vybrat zda vy byste jste chtěli hrát ve VGA, EGA, CGAnebo Tandě 1000 16 - color mód, a můžete si vybrat poslouchat tenký zvukový doprovod v AdLib/Soundblaster, Roland, Tandy signalizujícím zařízenínebo PC reproduktorový mód - nebo vy můžete hrát withno zvuk vůbec.

Pokud se vám líbí Four Crystals Trazere, vy budete vychutnávat tento také. Já mohu jen dát to tři body z pěti, protože v podstatě to je stejná hra s jiným příběhem. Hudba je stejný, jak je jedním z úvodu obrázků, ale jestli vy jen chcete více toho, co Four Crystals musel nabízet, toto je vysoce doporučené.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Mindscape Inc.

Obrazek:Worlds of Legend - Son of the Empire - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo