Eight Ball Deluxe
Eight Ball Deluxe - náhled

Hrací automaty... stříbrný míč... záblesky... hudba a zvuky... Muž, já miluji hrací automaty! Dorůstající jak děcko, videohry ne - udělan

...

Manager, The Recenze

Recenze | Screeny


' Manager' je simulační hra fotbalu který, třebaže být vynikající, bohužel měl mnohem méně oblibový než ' mistrovský Manager'.Bundesliga Manager ' , který je ekvivalentní německý ligový zápas, stále je prodaný moc úspěšně v Evropě. Hra byla moc nedoceněných hlavní proto, že to nikdy neuzdravilo známý v široké veřejnosti. By mohl být marketingová vada, ale podle mého mínění rozhodně má to cenu hraní.

Jeden z jeho nejsilnějších bodů je přesné statistiky pro hráče a kluby v roce 1992/1993 anglické lize. Vy hrajete jak manažer 3. divizních klubů na začátku a váš práce je aby směřovat tým skrz ligové tabulky a nakonec dosáhnout přední ligy.

Hra je směs sportů a simulace jak vy musíte rozhodnout o taktikách pro každé utkání při starat se o smluvní vyjednávání s hvězdnými hráči a sponzory, investováním do expanzí stadionu a tak dále. Každá týmová síla je založen na obraně, středu hřištích a útoku, a oni všichni mají hodnocení z 1 k 100.

Každé utkání je dobře animovaný s obrázky každé důležité události která mohla by vyskytovat se. Vy můžete, samozřejmě, změna grafiky jestli vy jste unavovali sledování jich a je tam mnoho dalších aspektů vy můžete ovládat v hře tak to může uložit jak vy přejete si. Pokud jde o zvuky, neočekávají moc, protože vy ne- nedostanete moc. Ovládací prvky jsou vykonané použitím myši. To běží hezky ve Windows (dokonce XP) a skrz DOSBOX (můžete potřebovat aby jemně ladili nastavení).Celkově, s přesnými statistikami, vynikající herní motor, pevná hra, a mnoho hezký málo dotýká se, manažer ' náleží je ve velice vrcholu simulantů fotbalu.To nesmí honosit se tak mocí hodnoty produkce jak ' mistrovský manažer ' , ale jestli vy hledáte příjemnou a zábavnou hru, to řadí se nahoru tam s nejlepší, tak já volím to 5. Vysoce doporučený!


Rok vydaní: 1991

Vydali: Kron Simulation Software

Obrazek:Manager, The - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo