Empire II - The Art of War
Empire II - The Art of War - náhled

Hodně žádný strategický fanoušek by řekl, že Impérium II - Art War je jen další otáčecí-založená strategická hra, a oni pravděpodobně maj

...

Magic Candle, The Recenze

Recenze | Screeny


Magic svíčka je dobrý, klasický RPG které bude prosím puristé žánru. Nejlepší věc o hře je jeho originalita: hra zahrnuje několik rysů který byl (v době hra byl uvolněný přinejmenším) román, který vytvořil novou rotaci na počítačový RPG. Tyto zahrnují skutečnost, že předmět hry není - porazit finálního zlého šéfa jako v nejvíce RPGS, místo toho vy potřebujete aby sbírali nezbytné položky a učit se / dozvědět se nezbytné chvalozpěvy aby uchovaly eponymní Magic svíčku. Další nový význačný rys je že ačkoliv vy začnete hru sám, vy můžete rekrutovat před --vygenerované znaky proměnná tříd a závodů v herních dvou hradech, až do strany ze šesti.

Magic svíčka je zdravá-psaná hra s inteligentním dějem. Spiknutí točí se kolem hráčský cestujícího napříč královstvím Deruvnia zkusit a najít prostředky aby uchovaly Magic svíčku, která je tavení. Jestli svíčka by měla tát, to uvolní zlého démona Dreax na světě. Hra je hraný v 2D stylu který podobá se ranným Ultimě hrám. Znaková interakce s NPCS je docela dobré a je shodně s Ultimou 5; vy vepíšete do klíčových slov, a jestliže NPC rozpoznává klíčové slovo, které oni reagují s informací. EGA Grafika jsou funkční spíše než cokoli zvláštní, ale dělá práce adekvátně. Zvuk je tak možná, že bys mohl očekávat od 1989 PC RPG bytost moc omezená. Nejdůležitější věc, hra, je vynikající a hra je docela návykový jakmile vy dostanete se do toho. To není naivka aby dostala se do na začátku, ale vytrvalost jistě platí mimo a je dobře odměněný.

Já jsem těšil se z hraní této hry, třebaže já myslím, že to je jedny pro RPG puristy jen opravdu. Vy potřebujete aby dali sebe hodinu nebo tak nějak porve se s tím a dostat se do děje hry. Hra také má hezkých pár klávesnicové povely aby zvykly si na. Jestli vy děláte vytrvat v tom, vy budete odměněný se slušný RPG to má dobrý děj a tak moc hloubky jak Ultima série.

Palce nahoru! Já dám to 3.5 z 5.

Část Magic trilogie svíčky


Rok vydaní: 1989

Vydali: Mindcraft

Obrazek:Magic Candle, The - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo