Vigilance on Talos V
Vigilance on Talos V - náhled

V bdělosti Na Talos V, vy jste námezdní Killian Jaradd. Váš dceřiný Colesce byl unesený zlým cizím závodem Xenosa. Vaše hledání vezme vás

...

Lost Patrol, The Recenze

Recenze | Screeny


Uprostřed vietnamské války helikoptéry se zřítila nepřátelskou zónu. Krátký na munici a sotva mít věci na jídlo, sedm vojáci musí křižovat 58 míle nepřátelského území aby přežilo. A to je jen dobrá zpráva.

Oni musí plížit se, bojují, skrýt a nikdy nevzdát se. Se vyhnou a bojovat s VC hlídkami, oni budou chycený v odstřelovači-ohni, zakopnou skrz doly-pole, sledovat pro pasti, bojovat s nepřátelskými vojáky... a cena selhání je život.

Jak možná, že bys byl hádal do nynějška, prohraný hlídka je simulace války ve Vietnamu. Vy vedete skupinu vojáků skrz nepřátelskou zónu. A mapa teritoria bude ukázaná v hlavním pohledu podél s mnoha možnostmi v spodní části obrazovky. To by bylo příliš mnoho popisování je všechny, jen zkusí každý jeden z nich jednou a vy vyřešíte je (snižování dávek potravin přímo na začátku je vysoce doporučený). Mapa je rozdělený do sektorů, tak vy vedete vaši skupinu ze sektoru sektoru. Bude další krok přinese další problémy? Ty bys odpočíval místo toho? Nebo možná poslat skauta aby vyzkoušel to nejprve, zatímco vaši muži vyhladovějí?

Každý konflikt je malá hra s jiným stylem z další , jako jeden na jednoho naháč-ruce bojují nebo moc zajímavý odstřelovačský oheň, kde vy musíte sundat nepřátelského odstřelovače předtím, než on střílí vás. Kdy nějaký druh setkání se stane, musíte jednat s tímto novým nebezpečím. Jestli vy selžete, někdo z vaší skupiny jistě bude zraněný, možná dokonce zabil. Kdybys byl úspěšný, hledat oblast pro jídlo a munici. Mapa, kterou vy vidíte je vždy stejná, ale s jinými příležitostmi pokaždé když vy hrajete. Vy jistě si uvědomíte , že hra je tvrdý na samém začátku. Dobře, začíná to být jen tvrdší. A záchrana ztracené hlídky v situaci jako to je téměř nemožná mise a nemůže opravdu očekávat, že to je procházka v parku.

Je tam několik řezat scény před jistou příležitostí. Dobře, poté co viděli jste je několikrát, oni se mohou stát znervózňující zvláště, které kulometu. Oříznuté scény nemohou být přerušený, tak vy jste přinucení dohlížet na je a znovu a oni mohou trvat víc než jen několik sekund. Ne příliš dlouho, ale dost, aby začal jdoucí na vašich nervech. Také, vy můžete vidět nějaké syrové animace vojáka nebo obrázků okolní krajiny při posunu skrz sektory. Oni jsou velmi dobří a jen mohli by dát vám pocit jako vy jste uvnitř vietnamského války filmu.

Užívej numpad (nebo kurzorové klávesy) pohybovat vaší skupinou na mapě. Knoflíky O,P,Q, A a SPACE být zanechaný pro v hře. Užívej ty knoflíky aby vybraly volby v mapové obrazovce a při jednání s nepřítelem.

Toto hra by mohla být tak, o tolik lepší. Koncept "ztracená hlídka" by mohla být vyvinutý do legendy. Třebaže akční scény v hře jsou moc zajímavé, něco chybí. Lepší grafika a hudba pravděpodobně by vytvořila lepší pocit války ve Vietnamu a to není jen o make - up hry. Tam jsou elementy které bude opravdu vytřeštit pocit, ale čím více vy hrajete a více zkušený vás stanete se, hra jen dostává opakovaný. Každý, kdo hrál tuto hru na Amigaovi bude pravděpodobně zklamaném. Ještě, měl bys zkusit tento protože to by mohlo být zajímavé (zvláště nějaké části) a vy pravděpodobně nikdy nejste hráli něco jako toto předtím.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Shadow Development

Obrazek:Lost Patrol, The - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo