Great Courts
Great Courts - náhled

Herní ohromné soudy 1 byly jedno z prvních her tenisu udělaného pro PC. To bylo vytvořené v roce 1989 společností pojmenovanou Ubi Soft.

...

Krustys Fun House Recenze

Recenze | Screeny


Krusty- ovo panoptikum je hra založený na populárních TELEVIZNÍCH SERIÁLECH Simpsonovi od Matt Groening. Zpět v 90s, kdy přehlídka byla v tom reklamní trik, herní vývojáři si nemohli pomoct nestává se jejich ruce na to. V této hře, vy vezmete roli Krusty šaška.

Krusty- ovo panoptikum bylo zamořené otravnými krysami a to je vaše práce aby zbavila se jich řízením je k pastem ovládaným baronetem, Homérem, vedlejší atrakcí Meou a tělesným trestem. Udělat to, vy můžete pick - up a snížit položky (dohnat je a udeřit /padací klíč pick - up) podél úrovní aby mohly ovládat kde oni jdou. Krysy jen se přistěhují jeden směr a obrat na udeření něčeho větší než je.

Nicméně, krysy nejsou vaše jediná starost. V typické platformní módě, nějaký úrovně mají nepřátele kdo je jen neúspěšně je aby zranil vás a nastoupíte do vaší cesty. Vy můžete zbavit se jich házením koláčů na ně nebo použití nějaké další zbraně vy možná jste zvedli po cestě. Vy můžete dostat zbraně, prémie nebo dokonce odemknout tajné oblasti rozbíjením jistými bloky podél úrovní (stát vedle nich a udeřit akční spínač).

Kdy vy začnete hru vy máte chomáče místností (úrovní) že můžete vstoupit, jen vstoupíte do dveří vy chcete. Někteří jsou zamčení do té doby, než vy skončíte předchozí úrovně. Nějaké úrovně nemusí být zamčený potom co vy skončíte je v případě, že vy jste zmeškali něco jako tajná oblast, tak vy se můžete vrátit a zkusit znovu. Potom co vy skončíte sadu úrovní vy dostanete kód tak vy můžete pokračovat od té chvíle na.

Potom co vy zbavíte se všech krys v úrovni vy jen musíte směřovat zpět k dveřím, které vy jste přišli z skončit úroveň. Jestli vy chcete spustíte znovu úroveň vy jste v, jste jen udeřili odejít od knoflíku, ačkoli ten vás bude stát život. Mluvení životů, jeden z trhlin hry je že nemůžeš přesně říkat kolik zdraví vy jste odešli. Vaše jediná narážka je že Krusty bude vypadat unaveně kdy on zastavil v případě, že jeho zdraví je nízký, ale dokonce pak vy můžete stále vzít nějaké hity. Myslím si někteří mohli by uvážit tento význačný rys aby udělal hru pilněji.

Pro kolo to mimo grafiku jsou moc hezké, jednoduchý a kresba, a hudba také sluší se herní styl. Ne moc co říct o zvucích, oni udělají jejich práci. Ovládací prvky jsou redefinovatelné ale v každém případě tady je standard : Pohybové levé strana - šipka vlevo pohyb právo - pravá pick - up šípu/poklesu - klávesy se šipkou dolů vstup - klávesa "šipka nahoru " oheň - Ctrl skok - Alt přestávka - P hudební Na/u - M Sfx On/u - S opustil - Q

vy můžete jen skákat ochranu proti kopírování udeřením vstupu ( nepíše kód). Zvuk nesmí hrát ve Windows XP.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Audiogenic Software Ltd

Obrazek:Krustys Fun House - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo