SkyRoads Xmas Special
SkyRoads Xmas Special - náhled

V roce 1993 SkyRoads byl vypuštěný. Jeden rok po přijde následníka, SkyRoads Xmas! Téma hry je Vánoce a mnoho z jiných úrovní zobrazuje t

...

Jill of the Jungle - Jill Saves the Prince Recenze

Recenze | Screeny


Jill vrací v třetím dosazení impozantní MegaGames- ův Jill Jungle sérií, oprávněný Jill Saves Prince. A tento čas, ona nosí výprask nový modř oblek!

Toto hra je finále trilogie která vedla Jill z jejího džungle domova, skrz nebezpečná pod zemí, a nyní směrem k její Prince. Ale tam je jeden malý detail: její milovaný krásný princ koná se vězně skupinou lizardmen, a to je až jí uvolnit ho. To má jistě dávání rotace na klasickém příběhu slečny v tísni!!

Jill Saves Prince stejně jako je jeho předchůdci. Motor je stejný, tak hra v každé úrovni je podobný co vy předtím jste setkali se s. Tam je, nicméně nový "mapa světa" které musíte užívat aby cestovaly z jednoho úrovně k další (úrovním jsou reprezentované kloboučkem).

Teď zatímco tento koncept je přitažlivý, jeho implementace v Jill Saves Prince je méně než příjemný. Jill vypadá jako nic víc než malý blýskavý-modrý mravenec, a směrem ke konci hry, chodící vzdálenost mezi úrovněmi může být docela dlouhé a nudnými. V pohledu zpět, to by bylo lepší aby drželo se jednoho alternativy z předchozí dosazení (buď mapy podobná úroveňnebo jednoduše měnit úrovně v rychlém sledu). Nicméně, tato stinná stránka by neměl být dostatečný aby odradila vy z hrající hry.

Tam jsou pár nových nepřátel v tomto, jako jsou tuleně leopardí, a samozřejmě lizardmen kdo drží vašeho jednoho vězně věrné lásky. Hra je relativně stejný ačkoli. Vy musíte stále prozkoumat jiné oblasti, najít klíče k otevřít uzamčené dveřenebo drahokamy aby uvolnily nahoru zablokované průchody. Vy musíte stále vyhnout se pádu do lávy, vodynebo na špičaté špice. Jablka stále jsou dostupná, roztroušený po úrovních, omladit měl bys vaše zdraví ubývat. Jill může také ještě otočení na ptáka ohniváka, rybunebo žábu, měla by příležitost volat po tom.

Tam je jediné malé množství nového hudebního obsahu, jak hra užívá hodně dráhy z první epizody a nějaký z druhý, ale je tam několik nových hudebních zvuků. Otevření kdo tropí hluk v hlavním menu vám dovolí prozkoumat úplně každý jeden z těch boucháním pryč šťastně na vaší klávesnici.

Na závěr, tato hra je "musí mít" pokud si přejete dokončit trilogii a nakonec opět shledat Jill a její Prince!


Rok vydaní: 1992

Vydali: Epic MegaGames, Inc.

Obrazek:Jill of the Jungle - Jill Saves the Prince - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo