Star Trek - 25th Anniversary
Star Trek - 25th Anniversary - náhled

Jestli je tam jedna konzistence mezi Star fanoušky cesty to je že budou platit absurdní peněžní obnosy pro nějaký /každý /žádný produkt d

...

Hostage - Rescue Mission Recenze

Recenze | Screeny


Rukojmí je ještě další ohromná hra odedávna! Jsem byl zvyklý milovat tuto hru (třebaže já většinou jsem hrál to na C64) a to nemá prohraný každý z jeho šarmu (žádný skrz portování k PC, ani skrz proces stárnutí).

Předpoklad je jednoduchý. Vy jste zodpovědní za zvláštní jednotky, kdo potřebují aby pronikly do velvyslanectví a uvolnit všechny rukojmí. Vy máte volbu k buď dostat všechny rukojmí ze stavení nebo jednoduše střílet všechny teroristy.

Hra je hraný v různých stupních. První vy potřebujete umístit vaše ostrostřelce ve vhodných lokalitách kolem velvyslanectví. Mapa ukáže vám X značené body, kde oni potřebují být umístěný.

Na cestě tam oni potřebují vyhnout se dostávání spatřenému světlomety, jak oni budou sprchový s kulkami a nakonec zabili jestli oni nejsou pečliví dost. Vy se můžete schovat vchody, skok za ploty nebo dokonce plazí se pod reflektorem.

Jednou všichni odstřelovačové jsou umístěn do pozice, helikoptéra dodá další tři členy střeše velvyslanectví. Tito tři týmoví členové budou mít úkol slézající strany stavení, narážení skrz okno a vstupuje do velvyslanectví. Odstřelovačové na vnější straně mohou kontrolovat ven z okna na jejich straně stavení, ale ne být popouzet k střílet na siluety vy vidíte, ti by mohl být nevinná rukojmí.

Jednou uvnitř stavení vás potřebujete aby našli všechny rukojmí a dostat je k vrcholné podlaze z místa kde oni mohou být zachránění. Dej pozor nedostane výstřel na cestě. Nezapomeněte, rukojmí nepohybují sami, tak jestli vy vidíte rukojmí posun tam jste vázaní na to, být terorista přímo za ním. Také všimnout si, že nebudete schopného vést více pak jednoho rukojmí skrz stavení tehdy. A rukojmí bude následovat vás automaticky jakmile vy setkáte se s ním tváří v tvář.

Hra má tři úrovně potíže a několik misí v každé úrovni. Vy začínáte jako poručík a jakmile vy úspěšně (bez obětí) skončíte nejtužší misi (útok) v tom hodnost, vy účastníte se propagace. Problém je že na další úrovni, kterou vy dostanete se do zopakovat stejný konec hry znovu, jen to je poněkud tvrdší aby hrála menší informaci na mapě, menším času...). A to je tato opakovanost že já odečtený jeden bod mimo perfektní skóre pro tyto hry pro.

Jinak hra rysy hezkého 16 barev EGA grafik a jen základních zvuků. To podporuje joystickovou kontrolu a jestli vy zeptáte se mě to je opravdu nejlepší způsob hraní toho (vrací ještě víc milý pamět C64 dnů - přinejmenším pro mě). Já by jsem měl pravděpodobně jen varovat vás že vy potřebujete aby zpomalili DOSBOX dolů ke kolem 580 cyklů aby hrály tuto hru, jinak to je příliš rychle.

Vychutnávejte!


Rok vydaní: 1989

Vydali: Infogrames

Obrazek:Hostage - Rescue Mission - stáhnout

28xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo