Aleshar - World of Ice
Aleshar - World of Ice - náhled

Aleshar - World ledu je bolest hlavy-navozující třetí osoba RPG udělaný vhodně pojmenovaný hypotermie.

Aleshar je nepovolený polár

...

Goonies, The Recenze

Recenze | Screeny


Dělá někdo pamatovat si albatrosy?Neřeknu to byl můj favorit 80s film, ale líbilo se mi to nicméně.

Dobře, tady je hra založený na tom filmu. Ve skutečnosti to je MSX hra která Friends software konvertoval pro DOS.

To je hezký run'n'jump platfromer kde vy ovládáte malý znak který šel do podzemních jeskyní aby mohly najít lukrativní pirátský poklad skrytý tam (jestli vy pamatuje si film, vy víte o tom).

Bohužel tato hra ne- zahrnuje žádné hádanky od filmu byl poklad hledání hledání kde vy musíte vyřešit hádanku dobrodružnou hru by byla mnohem víc vhodný (podle mého mínění), ale běda!, toto není co se stalo.

Ještě vy musíte pobíhat sběrné věci aby mohly užívají je později.

Grafika jsou hezká dost, ale já jsem opravdu minout znaky filmu. Oni jen nejsou zde. Zvuky jsou základní, ale dostane že polovinaosmdesátého lét hraní cítí na živu. Ovládací prvky jsou velmi jednoduché, protože vy můžete běžet, skok, lézt na... to je vše intuitivní a vy automaticky zvednete a odemknout materiál. Jediný knoflík který mohl by poplést vy jen trochu budou ESC. Jistě, vy byste tiskli, že to vystoupit hru, ale to ve skutečnosti předkládá nabídkovou obrazovku a vy můžete chránit a naložit hry stejně jako opustit.

Tak pokračovat a mít několik odpoledne jednoduché a přímé veselé zábavy hraní. Já hádání hra bude mít přinejmenším nějaké odvolání, třebaže to není co já bych volal klasiku. To je ještě hezké hrát to.


Rok vydaní: 1986

Vydali: Konami Corporation

Obrazek:Goonies, The - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo