Chips Challenge
Chips Challenge - náhled

Já jsem hrával tuto hru na můj první PC, a já pamatuji si, že já jsem dostal závislý velmi rychle. To bylo dané mě přítelem koho měl siln

...

Future Wars - Time Travellers Recenze

Recenze | Screeny


Budoucích válkách, fantazie ukáže a kliknout hru která bude mít vás odváží se skrz minulost, současnost a budoucnost. Ovládací prvky jsou snadno použitelné, grafika jsou hezká, zvuky jsou vynikající, a příběh je fantastický.

Pokud jde o děj, váš hrdina začíná hru jak okno čistější, praní jich na vysokém mrakodrapu, a mít okázalého starého blázna pro šéfa. Jen jako šéf rozhodne se ověřit si váš postup hrdiny, on rozlije vědro vody přes stranu. Po docela někteří řvou jeho šéfa ústupy zpět do jeho kanceláře opouštějící okno polovinu zavřenou. Se žádnou vodou aby čistila okna vašeho hrdinu jde nahoru do kanceláří aby plnily vědro zálohovat s vodou. Jakmile vy dosáhnete kanceláří, musíte naplnit znovu vaše vědro, a potom odhodit to na vaší šéfovské' hlavě. Který udělá ho vzteklý dost, aby chtít vás mrtvý. Váš hrdina běží skrz kancelář nebo dva, tajná chodba a nakonec nalézá sebe v cizí, záhadné místnosti. V této místnosti on nalézá čas portál který vezme ho do jiného světa.

Lemování sám a vystrašený on spouští do tohoto nového světa zajímajícího se kde on je a co čas je.To vypadá jako když on zpět v čase šel do středověkého věku hradů a ' rytířů v lesklé zbroji ' . Zde on nalézá krále jehož dceru byla unesený a žádá o vaši hrdinu pomoc při nálezu jí. Mniši jsou pravděpodobní viníci teď, když oni mají nového otce představeného, ale každý člověk je poplašený je a půjde na žádný způsob je abyste zjistili jestli oni opravdu vzali krále dceru. Tak váš hrdina nalézá cestu do jejich málo kultu aby našel odpovědi.

Jak hledání dcery krále blíží se jeho konci vašemu hrdinovi nalézá že všechno není co to zdá se být. Něco cizí stane se zde v středověkém věku, něco to je nepochopitelné pro lidi našeho vlastního věku hrdiny. Jak příběh rozplést sám, váš hrdina cestuje jiným časovým rozměrům, konfrontuje cizí nepřátele, a účastní se události který mohl hýbat světem navždy.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Delphine Software International

Obrazek:Future Wars - Time Travellers - stáhnout

23xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo