Monty Pythons Flying Circus
Monty Pythons Flying Circus - náhled

A právě teď, pro něco úplně jiného... modřín. Och ne, já mám na mysli Monty Pythons létající cirkus. V této hře, vy jste bláznivější. Věc

...

Fatty Bears Birthday Surprise Recenze

Recenze | Screeny


Tučného medvěda je jeden z těch rozkošný málo her udělaly speciálně pro děti. A vy víte co? To je jeden z těch GOOD rozkošný málo her udělaly speciálně pro děti, také!

Hudba je nijak zvlášť důležitý, ale to je hezký, rozkošný a dobrý pro děti. Hlasy-přetisky jsou jen právo na znaky a ne obtížný aby slyšely, také.

Grafika jsou cartoonish, podobnost hezká a rozkošná. Hra neobsahuje žádné násilí.

Hra je - vy jste hádali to - hezkému a rozkošné. Je tam několik "hádanek", samozřejmě, ale nic děti nemohou ovládat: nález přísady koláče, dostávající klíč od myši a tak dáleDobrodružní veteráni mohou skončit hru v pod půlí hodinami, ale končení není tak docela bod zde.

Hra zahrnuje hory veselé zábavy pro zvědavé děti - tam není scéna kde nejsou přinejmenším několik přístroje které udělají podivné věci po kliknutí, máme bowling mini-hru, klavír hraje melodii (deset pre - made a děti mohou zásobit k deseti dalších oni složili sami), dekorační koláč je hezká příležitost k tomu, užívat ozdoby aby udělaly scény, a potom tam je místnost v podkroví kde vy můžete experimentovat s oblékáním tlouštíkem nahoru do různých výbav.

Nakonec, tam je hodně polo-vzdělávací potenciál pro děti. Dopisy, hudební poznámky, základní matiky - vy jmenujete to. Nezmiňovat se že to je také dobrý způsob jak učit žertuje nějakou základní angličtinu.

Tučné medvědí narozeninové překvapení je dobrá hra - ideální způsob jak zabírat navštívení spratků a tak chránit vaše křehké/drahé/nenahraditelné věci z ničení a hlavní chaos který znudil děti zdá se být moc znalec v produkování.

Jen dává si pozor: jednou za děcko dostává zaneprázdněný tímto hrou, možná, že bys mohl najít odstranění jich zpředu vašeho počítače moc obtížný, jestli ne nemožný.

Prosím užívejte DOSBOX nebo VDMSOUND provozovat hru správně, to může pracovat pod Windows XP ale se závadami. Pro vystoupit herní tiskový ALT + Q.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Humongous Entertainment

Obrazek:Fatty Bears Birthday Surprise - stáhnout

46xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo