Machiavelli the Prince (Merchant Prince remak
Machiavelli the Prince (Merchant Prince remak - náhled

To je historická hra která zobrazuje 14. století Benátky jak střed světa. Vy začnete v tomto North Adriaticovi pobřežním městě v čase to

...

Digger Remastered Recenze

Recenze | Screeny


Ano, to je good - old hra že dokonce je obtížná výzva na každého, kdo hraje to - kopáče! ...dobře, ne přesně: od té doby, co vy potřeboval pravou CGA kartu aby hrála na originální DOS hru, několik VGA přepracovává byl udělaný. Verze včetně operačního systémů DOS, Windows 95 - 98 a Windows XP. A tak, to je kopáč Remastered!

Vy musíte ovládat kopající stroj v dolu a sbírat smaragdy a zlato zatímco vy vyhýbáte se nobbins a vtlačováním zápustek, minemonsters kdo přijde k dostat vás! Váš cíl je aby sbíral všechny smaragdy v dolunebo zabít všechno nobbins nebo vtlačování zápustek. Kdy to dělá, vy jdete k další úrovni, každá úroveň se stává pilněji, samozřejmě. Tam jsou také zlaté tašky, které pád a cruch všechno pod je, včetně vás, nejste - li placení pozornosti. Nicméně, tyto tašky jsou moc užitečné pro rozdrtit minemonsters dole vy, a jestli oni padají dvě nebo více mezery, zlato padá z tašek a vy můžete sbírat kořist. Také, tam je prémiové třešně. Jestli vy jste zabili dost (4; v první úrovni, 3) monstrech, vy dostanete třešně, které jestli vy sbíráte, vy můžete jíst monstra a dostat velká skóre pro malý čas.

Hra je dost zajímavý. Vy ovládáte kopáče s kurzorovými klávesami, a střílet s F1 klíčem. Tam jsou obvykle čtyři monstra nepřátelský vy. Po dostávající pravidelně 20,000 body, vy dostanete extra život. Úrovně dostanou pilněji a pilněji - více smaragdů aby sbíraly, rychlejší nobbins a vtlačování zápustek, vtlačování zápustek zůstanou vtlačování zápustek delší dobu, pomalejší oheň dobije poměr, menší prémii čas, a tak dále

Vy myslíte, že to je příliš jednoduchý? Pha! Toto hra má jeden z nejlepších umělé inteligence vůbec kdy viděl jsem! Zde, všechny monstra si pracují do ruky, a oni budou nejspíše sorround a dostanou vásnebo oni pracují společně aby stali se vtlačováními zápustek pro větší šanci. To je extrémně tvrdý aby uhýbalo jim.

Jedna další poznámka: Stiskněte F10 klíč k vzdá se hry. Jestli vy vzdáte se, vy ne- nedostanete se do vysokých skóre.


Rok vydaní: 1998

Vydali: Andrew Jenner

Obrazek:Digger Remastered - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo