Acheton
Acheton - náhled

Naposledy já jsem hrál, že Acheton byl kdy já jsem byl 9 let starý. Můj přítel génius Thomasa upgradoval z BBC mikropočítače modelového B

...

Dawn Patrol Recenze

Recenze | Screeny


Dawn Patrol je první světová válka bojuji s leteckým simulátorem který mít vás dělání jistá dějinná poslání. Hra vystupuje jako učebnici dějin; ukazování jiných událostí WWI (vysílá souvisejícího), a také dávající pozadí za jinými esy války.

První já budu mluvit o dobrých bodech v této hře. Podrobnosti o nastavení, a detail v historii je ohromný. Vy se můžete učit / dozvědět se kus WWI jen z přelétne skrz rozpravy, a vynikající pilot životopisy. Příště je grafika, a můj, oni jsou dost uspořádaní dívající se. Kdy já jsem provozoval hru, já jsem mohl jen spustit to pod VGA grafikou, ale kdy já jsem začal hrát, já jsem byl užaslý nad grafikou. Pohled země dost realistický ve srovnání s dalším letový sims, kterou já jsem hrál. Detail na letectvech jsou ohromující, vy můžete vidět materiál roviny a vyhotovit všechno snadno, na rozdíl od v dalších hrách kde všechno je plná barva (ie: Letový Sim 95). Vnitřní kokpit je stejná jako většina leteckých simulátorů: kokpit vysokých rozlišení repliky. Herní hra je ohromný s přesnými řízeními letu, a veselá zábava sestřelení letadel, ale smutně, nemůžeš plně vychutnávat letecký simulátor, zvláště boj jeden, bez ovládací páky. Jestli vy jste jedni z těch šťastný jeden kdo má starou DOS kompatibilní ovládací páku, vy chystáte se mít mnoho veselé zábavy.

Další špatné části Dawn Patrol. Jedna znatelná námitka Dawn Patrol je zvuk. Hra má několik zvuky, včetně střelby, motoru trubců, a zvuky kulek létání mimo letadlo. Problém s tímto je to, že díly zvuků jsou nesouměrné, které může dostat otravné. Další pak že, hra je dost dobrý celkově.

Celo -in - all, já musím říct, že tuto hru je průměrný letecký simulátor. To je pěkná veselá zábava, a ne jak zmatek jak nějaké hry já jsem viděl, a jeho snadný aby učil se / dozvěděl se jak hrát. Kvůli nastavení hry, hráč nemusí si dělá starosti s komunikačními kanály, a uskupení důležitých cílů. Já dám tuto hru 4 z 5.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Rowan Software Ltd.

Obrazek:Dawn Patrol - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo