Minecraft
Minecraft - náhled

Minecraft (původně Minecraft: The Order of the Stone) je nezávislá počítačová hra napsaná v Javě a vyvíjená Markusem Perssonem a jeho firmou

...

Bush Buck - Global Treasure Hunter Recenze

Recenze | Screeny


Tady je hezký a jednoduchý málo hry světa cestujícího.

Vy jste průzkumník. Jestliže zvolíte hrát hru jedné dvojici, můžete hrát proti počítač nebo jednoduše pro váš požitek. Tam jsou jiná potíž vyrovná k zvolit, ale oni opravdu neměnit hru. Oni jen udělají převahy proti vás (jako počasí a tak podobně).

Předmět hry je aby našel prohrané objekty, které jsou skryté po celém světě a přinést je k základu (to říkají kde přinést je). Kdy vy děláte, vy dostanete další letenky (nemůžeš jít kdekoli bez těch) a nový námitky proti hledat.

Počet objektů je omezený, tak vy můžete vyhrát nálezem je všechny. Jinak hra končí kdy všichni hráči vyčerpají zásobu lístků (tak nikdo nemůže pohybovat). V tom bodě skóre vyhraje a hráč s nejvyšším skóre je šampión.

Ale proč kdokoli skrýt objekty po celém světě?

Zdá se to je soutěž, protože nakonec, budou tleskat nejlepšímu hledači pokladů. Tak oni vědomě ukryli ty poklady.

A jak mohu najít je?

Tam jsou dvě cesty. Vy můžete létat kolem náhodně, doufání aby zvedlo nějaké nápovědy na cestě; nebo vy můžete zkoumat co objekt je. Vy jen dostanete jméno, ale to bude objekt více nebo méně typický pro jistý země nebo region. Jít tam a znovu získat to.

Tam bude mnoho knoflíků na obrazovce, nenechávejte je klamat vás. Hra chce abyste mysleli, že to je komplikovanější pak ve skutečnosti to je.

Jestli vy kliknete na zrcadlo vy budete buď zvětšit dovnitř nebo ven mimo region vy aktuálně jste v. Jestli vy stisknete ručičku, vy budete schopen dívat se na města na mapě. kliknutím na svitek, vy uvidíte objekty potřebovaly. Jestli oni jsou v jiné barvě ze svitku vy jste schopni číst nějaké nápovědy (které vy zřejmě jste našli po cestě). Dej pozor, nemůžeš číst nápovědy počítačové nálezy. Můžete dostat se do číst záchytný bod kdy to je objevený (v závislosti na úrovni potíže) ale nemůžeš dostat se do nich později.

Také ověřte si, zda vy čtete letová varování. Jestli to řekne, že tam je nebezpečné počasí vpředu vy potřebujete aby mysleli dvakrát. Jestli vy riskujete to a nedostane se tam, vy upustíte lístek a tyto jsou ti, který držet vás jdoucí. Měl bys také vědět , že letové destinace jsou někdy nelogické. Vy můžete například letět přes Atlantik z Paříže, ale ne z Londýna. Tak plánovat vaše přípoje pečlivě.

Nakonec já bych právě jako komentovat grafiku a zvuky. Grafika jsou OK, ale tam mohl by být více. Vy jen dostanete se do vidět málo ikony měst, která vy přistanete v. Letiště jsou v podstatě stejný, let může dostat lepší nebo horší počasí, ale to je to, a objekty nalezený vždy bude v latěních, tak vy dokonce nedostanete se do vidět je. Stále začíná to být práce dělaný, která může také být řekl pro zvuk. Uslyšíte nějaké efekty jestli je tam hrubé počasí vpředu ( počasí upozornění) a vaši cesty bude doprovázený příjemný klasický za letu hudba, přepracovaný v midisukni zvukových vzorcích.

To je asi to. Já navrhuji, že vy hrajete hru a testovat vaši znalost jiných zemí a typických objektů pro ty země (nebo regiony, města,...). To může být veselá zábava, i když vy hrajete sebe (proti počítači), ale to je vždy lépe pozvat přátele.


Rok vydaní: 1991

Vydali: PC Globe Inc.

Obrazek:Bush Buck - Global Treasure Hunter - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo