Twilight - 2000
Twilight - 2000 - náhled

Soumrak: 2000 je báječná otáčecí-založená strategická hra.

Pro ty z vás kdo ne - nehrál na soumrak 2000 pero-a-papírový RPG, hra k

...

Bubble Bobble Recenze

Recenze | Screeny


Vůbec kdy viděný drak jí mýdlo? Já také ne, ale účinek zdá se být viditelný v kuličce z vlny bubliny. Dva rozkošní draci, z nichž jeden vy můžete ovládat nebo ve dva hráčském módu) foukat barevné bublinky v stejně barevných nepřátelích. Většinu té doby tito nepřátelé se podobají náhodným automatismům. Váš objekt je aby zachytil je uvnitř bublinek a potom vytřeštit je. Kdy vy praskli bublinu s nepřítelem uvězněným uvnitř, to promění na kus ovoce který můžete jíst pro extra body. Cíl každé úrovně je bublině všechny nepřátelům a vytřeštit je.

Hra je sebevysvětlující. Nechejte vaši tříletou koně zkoušku synovce této hry, a on bude schopen hrát to v pěti minut, jen mající problém porozumění že by mělo by zachytit nepřítele v bublině nejprve, pak skočíte to. Vy jen užíváte kurzorové klávesy a klávesu Alt, třebaže vy můžete vždy remap klíče k hodit se vašim potřebám. Nic efektní, nic komplikovat. To je právě jako ty jedny-zapnuté ovládací páky ze zpět v dny.

Pokud jde o příběh... dobře, upřímně, udělej to potřebovat jeden? Tlučte tuto hru a tam bude jistý někdo, kdo nebude máte levý jeho počítač po několik dnů. Toto hra je jen legrační způsob jak projít nějaký čas, pokus o dostat tak mnoho bodů jak vy můžete při užívání si veselé zábavy, barevný vzhled hry a mazanosti znaků. Nějaký /každý /žádný pokus o příběh jen by mohl udělat hru menší veselou zábavu, jak by ta by dostala v cestě hraní. Kulička z vlny bubliny je dokonalý pro zabíjení půle hodin lunchbreak a být bezstarostné na tu dobu.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Taito Corporation

Obrazek:Bubble Bobble - stáhnout

23xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo