Laser Light
Laser Light - náhled

Tam jsou hádanka hojnosti her kolem a většina z nich nedrží vás ve vaší klávesnici dlouho.Nicméně, pixel Painters nějak přistoupil s hrou

...

Beverly Hills Cop Recenze

Recenze | Screeny


Oh ne, to je šílená žabí mánie! Pojďme střílet žábu. Ve skutečnosti to je originální Harold Faltermeyer- ovo nápěv Axel F. A všechno kdo zná kterou píseň, kterou já mluvím o vůli jistě si bude pamatovat ohromný film ten byla udělaná pro - Beverly Hills Cop, film který udělá Eddie Murphy slavného herce on je dnes.

A v této počítačové hře uvádí Eddie (s vaším počítačem být představitel), přinejmenším to je to, co herní kredity říkají.

To byla OK hra, kterou I jsem hrával na C64 a to byla také udělaná pro Amigaa, ještě nikdy není se nedozvěděla té byla udělané pro PC také. To je ještě v horní řadě průměru, s docela hezkou grafikou, skřípavý zvuk a poněkud sporné rozhraní. Hra se skládá z 4 úrovní a vy můžete hrát je všechny (jeden po druhém) nebo vy můžete vybrat ten, které vy chcete ( volbu obrazovky vysvětluje tyto).

Úroveň jeden: vy potřebujete aby udělali to ze skladiště a do vašich Mercedes konvertibilních. Na cestě tam jsou padouši pokus o zastavit vás. Vy můžete kopat nebo udeřit je, ale vy nejste opravdu dobří v boji, tak to je nejlepší vyhnout se jim. Pokaždé když vy slyšíte zvonění zvuku vy vědět, že to bude válející nášlapná mina (vy potřebujete aby přeskočili to).

Úroveň dva: vy potřebujete aby štvali dodávku která utekla ze skladiště. Vy potřebujete aby řídili auto, ale ovládací prvky jsou opravdu strašné. Kdy vy točíte kolo to bude pokračovat v tom směr, tak vy budete potřebovat aby začali stlačení opačný směr pokud si přejete jít úžina znovu (ne příjemný ve vyšších rychlostech) a jestli vy jdete mimo cestu, vy uvidíte velkolepou havárii.

Úroveň tři: vy potřebujete aby nastoupili do sídla. Tam jsou stráže všude a vy potřebujete aby stříleli váš průchod je. Jestli vypadáte pečlivě, vy uvidíte je skákání ve vzduchu před udeřením jejich vlastní krve-louže na zemi (kdy vy střílíte je mimo kurz).

Úroveň čtyři: to je 3D úroveň. Vy jen uvidíte prázdné řádky na černém pozadí. Ti, kteří vypadat jako zabalené-vzestupné cukroví které pohyby jsou stráže. Vy potřebujete aby vyhnuli se nebo střílet je. Kdyby nebylo finální úrovně, hra dokonce neby nestála za zmínku (to je pravdivý 3D FPS, ale s velmi základní grafikou).

Všechno ve všech hře je OK, ale animace je daleko od hladká. Budete mít problémy čtení textu, protože to bude třást příliš mnoho a animace (zvláště na úrovni jedné) je moc zčeřený.

Já jsem byl musel nastavit DOSBOX kolem 850 cyklů a rám skáče k 6 za účelem dostat nejlepší (přece však nezdokonalit) výsledky. Grafika stále byla zčeřená a text stále třásl (ale jen mírně).


Rok vydaní: 1990

Vydali: Tynesoft Computer Software

Obrazek:Beverly Hills Cop - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo