Super Trio
Super Trio - náhled

Drákula je na volné noze znovu rozšiřovat obavu a teror na světě, a jediný kdo může zastavit ho jsou... myš, kočka a pes. Vážně? Tři mali

...

Alien Syndrome Recenze

Recenze | Screeny


Cizí syndrom je typická topdown akční hra, kde poslání je zabít odporné cizince a chránit vaši členové posádky, před zabíjením šéfa. Všechno před časem běží a váš loď exploduje v prostoru.

Vy hrajete jak buď hoch nebo dívka, a vy začnete s jednoduchou zbraní. Po cestě vy najdete oddělení naplněná sladkostmi a mapový centrály (obvykle další k sobě navzájem) pomoct vám dostat lepší zbraně, a vidět kde by měly bys šly chránit vašim týmům-členy. Jen přistoupit k těmto konzolám a vy získáte přístup ihned. Já jsem nebyl schopný vyřešit jestli jiné zbraně udělají jiné velikosti škody, jak většina věcí zemře po jediném výstřelu. Ale já vím, že malého robota který můžete dostat je moc užitečný pro držení vaše záda vyčištěná cizinců.

Jediná věc já nalézám negativní o této hře je že vy musíte téměř být na okraji obrazovky pro obrazovku aby pohybovala se kolem. To je extrémně snadný aby vstoupilo do cizince a zemřít následkem toho z tohoto. Zbytek hry je prvotřídní pro jeho čas.

Udělaný v roce 1989, to je opravdu dobrý hledání jeho věk a hraje opravdu dobře.

Já bych navrhoval, abyste vy zeslabíte cykly v DOSBOX, jak hra je čas založený.

Bohužel, vy budete potřebovat buď mít DOS nebo užívat DOSBOX za účelem dostat to běžet


Rok vydaní: 1989

Vydali: SEGA Entertainment, Inc.

Obrazek:Alien Syndrome - stáhnout

4xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo