Gunship 2000
Gunship 2000 - náhled

Výstup do kokpitu - hlavního spínače na. Připravte se vzít až do nebe v tomto pozoruhodném vrtulníkovém simulantovi.

V bojové heli

...

4x4 Off-Road Racing Recenze

Recenze | Screeny


Co 4x4 - Offroad Racing nabízí vám je výzva pro vaši představivost: Představte si vaše auto je hubený, bídný, celo - stroj terénu, vaši oponenti jsou nelítostné rychlosti- šílenců, a krajina je různorodý, drsný a impozantní. Představte si bzukot z vašeho mluvčího je ve skutečnosti váš obludný dunění motoru... Jestli vy jste schopni řídit toto, 4x4 je opravdu dost hezká hra.

Budete muset řídit váš statný 4x4 skrz divokou a krutou zemi, pokrytý blátem, sněhem nebo jinak tuhý--příčnému materiálu. Kromě vašich sedmnácti oponentů, vy také jste dostali se do vyhnout se udeření příliš mnoha překážek lhaní na cestě, jako jsou boxy, pneumatiky, lebky a tak dále. Jestli vy neuhýbáte úspěšně, nějaký části vašeho auta rozbije; mohlo by to být převodovka, topné tělesonebo nějaký další, záhadná komponenta. Jestli se to stane, vy můžete buď zarazit a doufáte, že to dobře dopadnenebo zastavit aby postaral se o to. Samozřejmě, poslední volba vezme nějaký čas, a nějaký z vašich protivníků mohli by dohonit vás. Tak vy máte taktickou volbu aby udělala: budu já prosím udělat to k další kontrolnímu stanovišti (které je povinné zastavení), nebo budu nyní zastaví pro opravy?

To je to, co dělá 4x4 víc než jednoduchý librový-the - gas závodní vůz. Vy musíte vybrat si o který unavuje oblečte si auto, kolik galonů plynu aby vzal se sebounebo který motor aby vybral si. Kdy vy začnete závod a vybrat si vaše auto, vy dostanete šanci na to naplnit sklad dodávkami a vybraný dostatečný materiál jak vy počítáte se závodem. Jestli nemáte bláto pneumatiky, vy chystáte se klíčit se, a ztratit drahocenné sekundy. Oni jsou dost těžcí, ačkoli, tak vy ne- nedosáhnete maximální rychlosti na nich. Volby, volby...

Jak jsem řekl jsem, i když grafika nesmí oslnit vy a zvuk může být nekvalitní, hra je dost slušný. Třebaže to nikdy neudělá můj to do mých vrcholných deseti seznamu oblíbených her, já jsem měl můj kus veselé zábavy hrající 4x4. A 3 to je, pak!

Technická poznámka: Vy řídíte auto s kurzorovými klávesami, a užívat vkládací klíč k urychlit.Toto se mohlo zdálo kousalo podivný, ale jestli vy máte Num Lock mimo, - ův 0 - ův klíč z vaší numerické vycpávky vystupuje jako vložit také, tak vy můžete řídit skrz celou hru s jednou rukou. Také, já jsem musel zalomit dolů rychlost docela trochu v DOSBOX udělat hraní hry příjemné.


Rok vydaní: 1988

Vydali: Epyx, Inc.

Obrazek:4x4 Off-Road Racing - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo