Gunship 2000
Gunship 2000 - náhled

Výstup do kokpitu - hlavního spínače na. Připravte se vzít až do nebe v tomto pozoruhodném vrtulníkovém simulantovi.

V bojové heli

...

FIFA Soccer 96 Recenze

Recenze | Obaly | Screeny


Fifa 96 byla prvním fotbalovým úspěchem vývojářského týmu Electronic Arts. Ve hře bylo poprvé použíta 3D grafika stejně jako v NHL 96, konkrétně 3D technologie jménem "Virtual Stadium". Předchozí díly nebyly zdaleka tak úspěšné v konkurenci Actua Soccer či Sensibile Soccer, ale tímto dílem se FIFA vyhoupla o několik tříd výše.

Jak jsem zmínil, FIFA 96 se stala velice populární právě díky grafice a jejímu 3D enginu. Poprvé byly licencované jména hráčů na správných postech. O komentář hry se postaral chlapík jménem John Motson a hra tak působila mnohem reálněji. Na výběr máte 59 národních týmů z celého světa, včetně Českého národu. Porážet soupeře můžete v těchto modech: přátelák, sezóna, či turnaj na způsob mistrovství světa.

V té době jsem si myslel že grafika která bude u hry FIFA 11, bude neskutečná, že ani nepoznám rozdíl mezi hrou a realitou, ale opak je pravdou. Grafika se zastavila někde s rokem 2004 a ve hře jsou opravdu jen kosmetické změny stejně jako v NHL a EA Sports chrlí každoročne díl za dílem kvůli penezům.


Rok vydaní: 1995

Vydali: EA Sports

Obrazek:FIFA Soccer 96 - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelovlada xxl 24.10.2011 reaguj
hm