Omega
Omega - náhled

Zamlada, já jsem byl vždy zvědavý a poněkud šokovaný časy v způsobu, jak lidech by se stali tak vzteklý ve výkonu strojů. Slovní urážky b

...

Heretic Recenze

Recenze | Screeny


Heretic je z doby, kdy se ještě těmto hrám neříkalo FPS střílečky, ale doomovky. Hra běží na upraveném Doom enginu.

Narozdíl od Doomu, nebojujete někde na Marsu, ale vy jakožto hlavní hrdina musíte prozkoumat město prokletých a místo, kde staří mniši provedli tajemný rituál. Byl otevřen portál do jiného světa, jediná možnost, jak ho zase zavřít, je pouze z druhé strany.

Celé prostředí je velice temné a se skvělými zvuky vás hra neskutečně vtáhne do děje. Heretic byla také jedna z prvních her ve které jste mohli použít inventář, nebo se rozhlížet nahoru a dolů.

Nepřátele, golemy, gargoyly, nemrtví válečníky a další, můžete posílat do pekel celkem sedmi zbraněmi, např. hůlky střílející krystaly, kuše, magické rukavice či kouzelné hole.

Myslím si že tato hra je trochu neprávem zastiňována Doomem, ale většina pamětníků si ji ráda projede znovu, zatímco nová herní generace by si měla uvědomit, na čem jsme začínali a vyrostli. Tak trochu zapomenutá legenda. Rozhodně doporučuji.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Id Software

Obrazek:Heretic - stáhnout

130xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelomike422 21.11.2012 reaguj
Tohle byla nejlepší hra kterou sem v dětství hrával prošel sem ji snad stokrát skusim ji stáhnout , ale myslím si ze na Windows 7 to asi nepojede.
paddy 06.06.2010 reaguj
paradni pecka tohleto , tu jsem kdysi dohral, musim si to nekdy strihnout znovu :)