Need for Speed, The
Need for Speed, The - náhled

Čas od času, nová hra zdá se to sady nové standardy v jeho žánru. Toto hra jistě nepotřebuje hodně úvodu: Potřeba rychlosti, startér séri

...

Wings of Fury Remake Recenze

Recenze | Screeny


To je remake opravdu populární hry od nejrannější devadesátých lét, nazvaný Wings zlosti. Toto nová verze přináší tomu zpět v nová sláva, se zvětšenou grafikou a zvuky.

Příběh je známý: vy řídíte letadlo pro USA vojenské letectvo přes Japonsko. Vaše poslání je zabít všechno, co pohybuje.

I když mise jsou tvrdé a nepřátelé jsou všude, hra má hodně aby nabízela z hlediska hry. Ovládací prvky jsou opravdu snadné jakmile vy přijdete na kloub jim, a můžete si vybrat mezi třemi jinými druhy zvláštních zbraní ve vaší letadlové lodi. Toto jsou rakety (hezký pro sestřelení letadla nebo foukání nahoru bunkrů), bomb (pro lehce chráněná pozemní cíle) a torpéda (pro klesající lodě). Pro dosáhnout vítězství budete muset vybrat si správný typ zbraně pro každou misi.

Jeden aspekt hry která odradí mnoho potenciálních fanoušků je přistávací procedura. To je pravděpodobně nejtvrdší část hry. Nicméně, jakmile vy zvládnete to, to bude snadná věc. Trik je aby přiblížil se k lodi pomalu s vaší výbavou dolů, a jakmile vy jste nad tím, tlačit klávesu "šipku nahoru ", tak, že váš letadlo pomalu sestoupí a (nadějně) háky na formanskému drátu. Důležitá věc je že váš letadlový nos by měl být mírně vykloní se vzhůru. Dejte to několik zkoušky a vy přijdete na kloub tomu.

Toto hra byla původně počítačová hra, ale jeho obrovské množství fanoušků rychle udělali Brůvøderbund uvolnit hry pro oba DOS a Amigaa. Dokonce dnes to je ještě jeden z nejpopulárnějších letící počítačové hry vůbec kdy udělaný, a toto remake prokazuje to.

Grafika v remake jsou jen děsivá; oni jsou jako po másle a líbivý, a vy budete milovat je druhý vy vidíte je. Vývojář tvrdí že to bude dosahovat přes 100 fps dokonce na 500 MHZ stroji, tak myslím si to jsem byl kódovaný dobře. Zvuk je uspokojivý - nic více, nic menší. Hra a "pocit" originální hry byla uchovaný bezchybně, tak jestli vy jste milovali originál, remake bude právě tak příjemný!

Oficiální herní projektová stránka: http://www.bytethebullet.tk

Screenshots zdvořilost spojení osmi bitů kulky.


Rok vydaní: 2003

Vydali: Byte the Bullet

Obrazek:Wings of Fury Remake - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo