Black Cauldron, The
Black Cauldron, The - náhled

Černý kotel je dobrodružná hra fantazie založené na Disneyově filmu stejného jména. Originální inspirace pro oba hru a film přišel z popu

...

Troddlers Recenze

Recenze | Screeny


Jen aby ujasnil z první odsoudit na: Troddlers je COOL!

Neměl bys opravdu plýtvat vaším časem s čtením této krátké recenze - jen kliknutí na stahovacím knoflíku a dostat hru. Rozepněte archiv, spustit DOSBOX a typ c:, cd troddlers , troddlers!

Ó!, vy jste ještě se mnou? Nejistý? Věřte mi tyto hru pravidla! Proč ? Ok ok opravdu já potřebuji udělat to recenze, přímo?

Kdy Psygnosis uvolnil jejich Lemmings v roce 1990 svět byl ohromen z těchto málo hloupých kreatur které potřebovaly hráče pomáhat. Teď (2005) my máme celkem 14 Lemmings epizody (včetně prázdninových verzí). Představa Psygnosis byl brilantní!

V roce 1993 lidi z Atod ( skandinávské tým) kopírované části úspěšné myšlenky za Lemmings a vytvořil jejich vlastní pomoc--málo-kreatur-hry a nazvala to Troddlers. V této hře vy potřebujete aby chránili chomáče malých kreatur pojmenovaných Troddlers ale namísto dávání je zvláštní schopnosti jak vy dělat v Lemmings vy hrajete roli malého kouzelníka kdo může odstranit, dopravit a vyzvat kameny. Troddlers sebe jen jde přímo. Oni nikdy nespadnou nebo vyskočí z okrajů. Vaše práce nyní je umístit kameny správně , že málo Troddlers může najít jejich cestu ven.

To všechno začíná docela snadný v prvních úrovních ale pilněji a pilněji podél 160 (!) hádanky, které vy čelíte v jednom a dva hráčském módu. V pozdější můžete si vybrat udělat misi družstva nebo bojovat proti sobě navzájem. První kdo řídil potřebné množství Troddlers východu vítězí v.

Ovládací prvky jsou většina řiditelný použitím klávesnice. Stlačte CTRL pro umisťující nebo odstraňující kámen. S myší princip je téměř stejný ale moc pilněji.

Zvuky a hudba je jen hezký. Nic zvláštního ale přinejmenším to nezabije vše z vašich nervů dokonce i po nějakých hodinách hry.

Kdy vy jste skončili úroveň vy dostanete kód. Užívej tyto kódy aby pokračovaly skrz všechny úrovně hry (která vezme loooong čas).

Tak jediná věc já mohu zakončit zde je : 5 z 5 bodů pro sladký Troddlers!


Rok vydaní: 1993

Vydali: Gizmondo Studios Helsingborg

Obrazek:Troddlers - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo