Romance of The Three Kingdoms III - Dragon of
Romance of The Three Kingdoms III - Dragon of - náhled

To je Čína, pozdní druhé století. Zhroucení Hanovy dynastie vytvořila zmatek nepředvídané složitosti, a Čína je nyní rozdělený do mnoha m

...

Superstar Indoor Sports Recenze

Recenze | Screeny


Halové sporty byly udělané v roce 1988, společností nazvanou SportTime. A co je tak ohromný o této hře? To nabízí vám 4 jiné hry aby hrály v hře jedné dvojici. Ano, vy můžete hrát Bowling, šipky, vzdušný hokej, a ping - pong. Oni jsou všichni legrační hry aby hrály. Vy můžete hrát sebe nebo s přítelem, a všechny hry mají jiné úrovně kvalifikace: Začátečník, dělá průměrně, konkurenta a Superstars. Grafika může být buď EGA nebo CGA.

Ale pojďme mluvit o hrách:

Bowling: Vy můžete hrát sebe nebo s přítelem, vy můžete hrát jen jeden nebo kolem maxima z tří okruhů s každý mít 10 zkoušky, a cíl je končit s většina bodů možného (každého špendlíku dolů je bod).

Šipky: Zde vy máte 3 jiné hry, 301, 501, 701, a vyhrát vy musíte přijít k 0 nejprve. Toto hra je trochu více obtížný protože vy musíte ovládat rychlost a výše v kterou vy hodíte šipku.

Vzdušný hokej: Toto je snadné, nechat disk vstoupí vaši díru a prosit skórovat.

Ping - pong: Já poradím, že Vám hrát tuto hru s auto pohybem, protože jestliže ne vy ne- nechytíte některý z koulí a vrátit službu vašeho oponenta, a přinejmenším poprvé dát hru rychlost v začátečníkovi úrovni.

Další dobrá poznámka této hry je vy můžete hrát si s klávesnicí a ovládací páka (já jsem nevyzkoušel tento, protože já nemám jeden, ale hra má volbu), ale jestli vy hrajete si s klávesnicí, můžete změnit klíče.

Pro zakončit, já dám těmto hře 4 hvězdy, kvůli pod-hry, styl hry a jeho ovládacích prvků které může být změněné.

Pro provozovat hru bez jakýchkoliv problémů, užívat DOSBOX a měnit cykly k 10000.


Rok vydaní: 1987

Vydali: DesignStar Consultants, Inc.

Obrazek:Superstar Indoor Sports - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo