Tunneler
Tunneler - náhled

Tunneler je hra z počátku 90. let, kterou jistě mnozí z nás hrají i dnes. Hra je pro 2 hráče na jedné obrazovce (tzv. splitscreen).

...

Spot Recenze

Recenze | Screeny


Nebýt zmatený s chladným bodem, který je další počítačová hra která uvádí minulou ikonu Sevený nahoru nealkoholického nápoje, bod je jednoduchou stolní hru který je dokonalou pro ty časy kdy vy má několik málo minut aby zabila a nechce dostat intoanything těžká. Nedá se říci, že tuto hru nebude držet váš zájem pro o mnoho delší jestli opravdu chcete zvládnout to. Na povrchu bod zdá se hrát podobnou stolnímu hře Othelloovi. Zatímco hlavní cíl je stejný (končit s více náměstí obsazených vaší barvou než oponent) pravidla hry jsou jiná.

Pro hrát bod vy máte povoleno pohybovat jedním z vašich barevných kusů buď jeden nebo dvě náměstí v nějaké /každé /žádné směru (nebo kombinaci směrů) k neobsazeným náměstím. Nějaký /každé /žádné obsazené náměstí dotyk nově obsazené náměstí jsou transformované do barvy kusu byl to právě přesunutý tam. Jestli hráč vybere si aby pohyboval jeho kusem jen jedním čtvereční, namísto dvou, jeho kus dělí se a zabírá oba vznikání a cíl náměstí po pohybu. Nicméně, jestli hráč pohybuje jeho úkolovým dva náměstími pak náměstím kde on odstěhoval se z je zanechaný prázdný.A volné místo jako to pozívá oponenta aby pohyboval kusem tam (jestli on má přicházející v úvahu kus) a ' zachytit ' celá obklopující náměstí.

To pravděpodobně zní dost jednoduché, přímo? Ne tak rychle. Další kus potřebné strategie může být představený do hry necháním herním programem předefinovat palubní uspořádání tak, že to není perfektní náměstí že vy jste užíván pro. Muset bránit a napadnout neregulérní (ale souměrně) zformovaná paluba může volat po zcela nové strategii každé hře. To je to, co drží toto herní zajímavé.

Bod může být hraný proti počítači nebo dalšímu oponentovi s až do čtyř hráčů za hru. Každý hráč bude začínat jedním kusem zabírajícím rohu paluby. Jestliže zvolíte hrát na počítač tam jsou 5 nastavení potíže kterou může být užívaný jako vy učí se zvládnout hru. Jestli vy hrajete dalšího živého oponenta vy můžete použít volby zastínit aby nastavily časovače na každém pohybu nebo pro hru celkově.

Instruktážní příručka vysvětluje pravidla a jak použijí volby zastínit aby nastavily dalšího hráče. To také popisuje jak překonfigurovat herní palubu.

I když bod podpory VGA stáhnutá hra bude mít EGA volba vybrala protože hra by mohl viset pokaždé když pokoušel jsem se užívat VGA v DOSBOX. Hra podporuje mnoho zvukových karet ale bude stáhnutý s ADLIB volbou vybrala. Provozované SETUP k překonfigurovat video nebo zvuk.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Virgin Mastertronic Ltd.

Obrazek:Spot - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo