Ivan Iron Man Stewarts Super Off Road
Ivan Iron Man Stewarts Super Off Road - náhled

Ironman je jeden z těch extrémně jednoduchý, ale také extrémně návykové hry. Vy dostanete se do řídit trochu offroad závodní automobil pr

...

Prehistorik 2 Recenze

Recenze | Screeny


Hra, která byla počátkem devadesátých let nainstalována na drtivé většině osobních počítačů, to je Prehistorik 2 z roku 1993. Přestože byla hratelnost mnohdy až primitivní, jednalo se o vysoce návykovou a skvěle hratelnou plošinovku, kterou si zahrál každý, od synáčků zbohatlíků s nabušenou 386 doma až po šéfa v práci s tímto dělem na stole.

Smyslem hry je přejít všechny levely a posbírat co nejvíce bodů. Začínáte se třemi životy jejichž počet můžete časem libovolně rozšířit. V ruce máte jen"kyj" a v hlavě jakous takous myšlenku na vítězství. Proti vám stojí mnoho podivných potvor a překážek.

Ty musíte po cestě překonat, abyste se dostali na konec hry. V pravé části panelu vidíte tři srdíčka. To jsou tři části jednoho vašeho života. Pokud vás příšera praští či na vás skočí, ubere se vám jedno srdíčko. Pokud příšeru stačíte zabít než zmizí, rozpadne se na šest kostí (6).Když je seberete, znovu srdíčko získáváte.

Pokud ztratíte v boji všechna srdce, zemřete a hrajete level znovu od posledního ukazatele, kterého jste se dotkli. Pravidlo s jedním ubraným srdíčkem a rozpadem nepřátel na šest kostí neplatí u zvláštních příšer . Pokud hrajete na"Beginner", jste ochuzeni o dva zajímavé levely.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Titus Interactive

Obrazek:Prehistorik 2 - stáhnout

75xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelokyky 13.02.2011 reaguj
Uživatel nepřidal žádný komentář.