Eracha
Eracha - náhled

V globální vesnici známé jak Internet, tam je hodně starých Číňanů a korejský hry stěží znaly každou západním publikem. Jazykové bariéry,

...

Pitstop II Recenze

Recenze | Screeny


Jak děcko, které já jsem byl bylo opravdu fascinované rychlými vozidly a závoděním sportem. Není divu závodění hry byly mezi mými favority. Ale tam nebylo mnoho dobrý kolem. Pitstop byl jedním z lepší venku. Jeho hlavní postava byla (jak titul navrhuje) jáma kde vy jste museli zastavit a opravit vaše auto, jinak mohl bys vyčerpat zásobu plynu nebo dostat splasklou pneumatiku.

Ale skutečná veselá zábava začínala ohromným pokračováním oprávněným Pitstop II, hra, kterou já jsem přítomen vám právě teď. Obrazovka byla rozštěpená a dva hráči mohli soutěžit hlavu na (při čele dalším na silniční dopravě). Já mohu být mýlka, ale já věřím toto bylo první automobilový závod rozdělené obrazovky hry a to nastavilo standardy pro všechny hry aby přišly.

Ještě vy musíte vyhlížet pneumatiky (tak oni neexplodují) a pro benzin ( nevyběhnout), ale vy také jste sledovali další obrazovku aby viděla kde váš oponent byl (a ujistil se vy jste blokovali jeho cestu a držela jemu za vámi). To bylo jednoduše výborně !

Dobře zpět v ty dny já dokonce jsem slyšel o PC, tak já jsem byl víc obeznámený s C64 verzí, ale musím říkám já nalézám POČÍTAČOVOU HRU docela zábavu. To dokonce má nepatrnou výhodu (hru moudrou) přes C64 verzi. Vy bude obnosíte vaše pneumatiky jednoduše řízením (dokonce když vy ne- udeřit cokoli), které je ve skutečnosti co se stane v závodění sportu. To je poněkud realističtější.

Tak v této verzi, kterou vy dostanete se do vybrat si jedněch z 4 jiných drah aby závodily na, počet kol (3, 6nebo 9) a úroveň potíže (nováčka, semi - pro, profesionála). Dráhy jsou docela snadné a měl bys být schopen skončit 3 kola bez zastavení dole (ale jak řeklo, pneumatiky zanikají rychlejší v této verzi). Delší vy řídíte spíše odpočinkovou zastávku se stává. S 9 koly vy opravdu budete potřebovat aby zastavili jestli nic jiného, pro palivo). Vy můžete vstoupit do jam na začátku/cílové čáře ( dálcena pravé straně), ale nesmíš být příliš rychlenebo vy jednoduše projdete je a budete muset přežít další klín před zastavením. Tam je také nějaká doprava na cestě (dalších závodních automobilech), třebaže nemůžeš opravdu říkat odkud jsi přišel (oni nebyli tam na začátku a oni jsou před vámi). Jejich chování závisí na úrovni potíže vy jste vybrali (oni mohla nechat tě projítnebo budou prosit narazit vy mimo cestu).

Jednou dole vy budete ovládat malé lidi tam. Tam jsou dva z nich měnit pneumatiky (jeden na každé straně auta). Vy potřebujete aby klikli na kolo na nich a pohybovat je k pneumatice, kterou vy chcete měnit vezmou ta automaticky kdy oni jsou blízká dost) a přinést pneumatiku k hromadu čerstvá . Pak jednoduše pohybovat malým hochem zpět k autu (vy můžete jen přesunete na o nich v době). Musíte také tankovat, ale dávat si pozor. Jestli tank je moc plný to bude explodovat tak nezapomeňte odstranit pumpovou linku kdy vy dosáhnete plného objemu). Potom co vy opravíte vaše auto pohybovat malými chlapy daleko od auta a kliknutí na hochovi s vlajkou, vrátit se k dráze.

Teď grafika jsou jednoduchá CGA, ale tam jsou alternativní barevné palety (vy potřebujete aby měnili dosbox nastavení pro to). Barvy hrají roli v hře ačkoli. Kdy pneumatika je stejná barva jak číslo na vašem autě, to má o explodovat! Tak dávat si pozor na to. Zvuk je jen PC mluvčí, ale ne otravný (který je velký výkon vskutku).

Nejlepší část hry, nicméně je aby závodila přítele a dělat ho jíst váš prach! Tak jestli možná hra ve dvou hráčském módu a dostane tak moc veselé zábavy z hry jak vy můžete.


Rok vydaní: 1984

Vydali: Synergistic Software, Inc.

Obrazek:Pitstop II - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo