Ancient Domains of Mystery
Ancient Domains of Mystery - náhled

Nový trend mezi počítačovými hrami nyní je obecně produkovat neuvěřitelnou grafiku. Zatímco toto dělá všechno líbivý, to často zanechává

...

Murders in Space Recenze

Recenze | Screeny


Murders v prostoru je poslední titul uvolněný v jedinečných sériích dobrodružných her které mít vás řešit nespočetné kriminální případy v některé z nejvíce exotických míst vůbec kdy: z francouzský TGV (Meurtre à Rychlá zboží) a loď plavby plavby vod Atlantiku (vraždy na Atlantiku) k smyšlenému britskému ostrovu (Meurtres en Série) a temné kanály Benátek (Murders v Benátkách). Vraždy v prostoru je nejpodivnější je všechny, úkol vy se šetřením astronauty Pegase kosmické stanice, joint venture mezi vícenásobnými zeměmi včetně USA, Francie, Německa, Japonska, Brazílie a jiní.

Pojmově, hra je dost futuristický pro jeho čas, jak USSR ještě byl drobit zcela v roce 1990, a rozhodnutí aby tvořilo mezinárodní kosmickou stanici (ISS) založený na Mir - 2 programu jen byl vzatý v roce 1993. Ne ten překvapující, možná, rozvažování představa ISS kolovala politické kruhy na chvíli a že některý z prací uvedených v příručce diskutovala o "co kdyby" scénářích. Ve skutečnosti, vývojáři byli dost dobře doložená - herní Pegas kosmická stanice je založen na USA'S svobodě a ohromných britských Columbusských projektech, které byly nakonec integrované do předcházející ISS.

Červen 30, 2005. 06:45 světový čas, základní Kourou. Pod pseudonymem Dick Anderson, vy jste poslaní na palubě Arianea 5 rakety aby zkoumala údajný pokus o vraždu na misi Commander Philippe Amiot- ovo život. V jednom dni, budeš mít abyste zjistili jestli incident zhodnocen) spěšně nebo jestli ve skutečnosti tam je skutečné nebezpečí tkaní přes orbitální stanici. Kromě vás a britský astronom poslal aby vyměnil jeden z lidí na palubě, Pegasusovy posádka množství k sedmi osobám. Budete muset vyslechnout je a vyšetřit jejich věci aby mohly mít objektivní názor na situaci. Pravda být řečený, každý jednotlivý jeden z nich skrývá tajemství, ale to neznamená, že oni skrývají nemocné záměry směrem k dalším týmovým členům.

Vraždy v prostoru byl inzerované jak hra kde "nemusíte sbírat tisíc jiných objektů, ani typový tisíc slova aby zpřístupnila další stupeň, ani zemřít 7346 krát před hrou nakonec končí". Obecně, to je čestný popis hry, ale jisté faktory vyváží opomenutí z těch negativních aspektů, mající za následek takový frustrující zkušenost jako jen retro dobrodružný titul může vytvořit. Končení je to velmi snadný, ale končení a vítězství? To bude sát vaši duši suchou nejprve. Dobře, jestli vy vytrváte, po pěti nebo více neúspěšný playthroughs, měl jsi dobrá představa o tom, co dělat a kdy.

Jestli vy již jste hráli Murders v Benátkách, hra pracuje téměř stejným způsobem. Po prvním kliknutí na znak nebo objekt, kliknout několikrát na čele nebo ústech vašeho znakova portrétu aby listoval souborem opatřením nebo předměty konverzace v tomto pořadí. Jedno další levé strana-kliknutí na požadované volbě a to bude vykonané. Znakův pohyb trpěl nejvíce znatelnou změnou. Tentokrát vy ovládáte ho přímo použití myši nebo kurzorových kláves; právo-kliknutí mění směr on čelí. Já jsem těšil se z vedení jemu jemně skrz ne- kosmické modulygravitace, a vidění protagonisty a další znaky z třetí- perspektivy osoby dělají zkoumání stanici zdála se víc důvěryhodnou.

Cíl hry je aby chránil každý člen osádky ze smrti. Nebojte se - toto není kazisvět; to má odvážně uvedlo v příručce. Pro Dick uspět budeš mít identifikuje vraha, a založený na jeho činech vyřeší jak osoba zemře. Po tom, vy potřebujete aby přišli se způsobem jak chránit jemu. To je pilněji než ty zní. Vraždy v prostoru se spoléhá silně vlastní soud. Kdy vy najdete záchytný bod, vy ne- nedostanete popis jeho použití, ani žádného pohledu na vašich dalších akcích. Jediná věc vy můžete dělat v některých případech je aby zeptal se jiných o tom. Je důležité všimnout si , že postup je čas-založený. Kromě mít poslední termín, po každou hodinu, změny znaků místa, začít dělat další věci a měly nové volby konverzace. Obvykle toto by neobtěžuje mě , ale aby mohly uspět, že I musely opakovaly stejné akce, jako hopsající, stále znovu, protože můj originální předpoklad , který věci osoby neměnit skrz hru byla dokázaná špatná. Naštěstí vy můžete zrychlení/pomalé dolů hodiny stlačením H nebo J.

Zatímco Murders v Benátkách jen měly bombu kterou vy jste museli odzbrojit aby šetřili plovoucí City, toto čas tam je myriáda přístrojů k vaší dispozici: Mobile s lidskou posádkou jednotka (MMU), Yakoto Manipulating ruka, slunečný teleskop, kryogenní životní podpůrná systém (CLISS jednotka) a komunikační Pegas systém (COPS). Oni jsou veselá zábava aby hrála si s, kliknutím všechny ty lesklé knoflíky a zkoumání neplatný s EVA skafandry například, ale dohoda dostává vážný kdy vy musíte užívat jsou chránit lidské životy nebo dostat se do spodní části tajemství. Nějaké přístroje jsou vysvětlené v příručce a srubový kniha která přišla s balená v krabici hra. Vy jste nemající štěstí jestli nemůže najít je, ačkoli. Ale dokonce s nutnými dokumenty přede mnou, já jsem nikdy dozvěděl se o všech akcích já jsem mohl vykonávat do té doby, než já jsem kontroloval rekapitulaci. Přinejmenším množství problému nutil mě cítit více jako skutečný astronaut.

To je hezký dotek vidět jak znaky vyvinout jak vy objevíte jejich osobnosti, jejich tajemství a konfliktů mezi nimi. Mluvení bylo jedno z věcí já většina jsem liboval si dělání, a odpovědi já jsem díval se uspokojujíce přirozený pro mě. Vesmírné nastavení je trochu neobvyklý, a to přivázalo držet váš úrokový aktivní přinejmenším na chvíli. Vraždy v prostoru je, nicméně jeden z těch starých tvrdých dobrodružství. To silně spoléhá se na ruční dokumentaci, to je nelineární, čas-založený, a úplně konečný to zabrání vám před nálezem všechny tajemství skrytý vývojáři; včetně toho záhadný Mickey Mouse kostým pro stranu. Nezmiňovat se to následuje tradici Murders sérií zásobováním sada skutečných objektů (značený hvězdičkový * v hře) se zbytkem balíčku. Nějaké odpovědi lze nalézt jen analýzou je, a zvláště nápovědy ze srubové knihy. Já mohu jen doporučovat to hráčům který má trpělivost oceli.

-na začátku hry, vy můžete tisknout F1 ručně doku raketoplánu.

-tam jsou nějaké klávesové zkratky vy můžete použít. Užívací F1 a F3 listovat Dickovými myšlenkami/dialogem volbami; číslicové klávesy 1 - 9 okamžitě pohybovat se mezi místnostmi (vy můžete také udělat to kliknutím v pravém úhlu na spodní-levé části obrazovky).

-jako já jsem zmínil se o předtím, zrychlit nebo pomalý doba poruchy tisk H nebo J.

-biologické testy jsou udělán s pomocí od CLISS jednotky. Po analýze a "přenášecí" výsledky, vy můžete poslat data do Země použití COPS. Mějte by odpovědět v další hodině. Jestli člen osádky je otrávený, vy můžete uvařit léčbu s Yakoto Arm.

-před dělající skutečnou vesmírnou procházku, měl bys zkusit MMU simulanta v řídicím modulu. Chraňte váš postup před zkoušením skutečné věci.

Běžte TATOU.COM v DOSBOX.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Hitech Productions

Obrazek:Murders in Space - stáhnout

7xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo