Dark Convergence II
Dark Convergence II - náhled

We aktuálně nemít recenzi pro tuto hru. Napište jeden a nabízet to v nabízí subforumnebo poslat to přímo k našemu collectiveAB@outlook.co

...

Mixed-Up Mother Goose 1991 Recenze

Recenze | Screeny


Smíšená-Mother husa byla navržená Robertiným Williamsem, a to vidělo různá vydání v průběhu let to užívalo jiné vývoje Sierrských dobrodružných herních motorů. Toto verze je vzácný 1991 SCI EGA vydání hry. Většina lidí jsou obeznámení s originálním 1987 AGI vydání hry nebo SCI VGA CDROM vydání hry. SCI EGA Motor který je použitý v této verzi Mixed - Up Mother husy byla také použitý v dalších Sierra hrách jako je vesmírné hledání III a Police hledání II. Smíšená Mother husa je dobrodružná hra zaměřený na mladší děti. Kvůli hernímu segmentu společnostem, tam nejsou žádné komplexní hádanky nebo uživatelské rozhraní. Hráč může ovládat na filmové postavě s myší, ovládací pákou nebo klávesnicí, a chůze na položku která může být nesená přidá ta do jednoho položkového inventáře. Cíl hry je aby našel položky nebo lidi a vrátit je k jejich majitelům nebo místu aby mohlo dokončit rytmy školky. Například, Jeníček a Mařenka ztratila jejich vědro a vy budete potřebovat aby našli to a vrátit to jim. Po úspěšně vracení položce do jeho vhodného místa nebo majitele, rytmus pak bude jedná s animovanou sekvencí doprovázenou tištěnými texty a MIDI ztvárnění hudby rytmu. Třebaže hraní skrz kompletní hru pravděpodobně jen zabere hodinu nebo dva, hráčův postup může být ušetřený disku, a obnovený později jestli požadovaný. Jednou všechny rytmy byly dokončený, hráč bude vyhraje hru. 1991 SCI EGA verze uvádí lepší grafiku, animaci a hudby než originální 1987 AGI vydání hry, a rozhodně má ten cenu pohled, zvláště do Sierra online fanoušků a sběratelů kvůli jeho vzácnosti.

Začněte hru se SCIV.exe běh instaluje.exe dovolí uživatele aby měnil herní volby jako je zvuková karta která je užívaná. MT-32 zní nejlepší jestli vy máte pořádné DOSBOX sestavení aby soupeřilo s tím, jinak přilepí s ADLIB zvukem.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Sierra On-Line, Inc.

Obrazek:Mixed-Up Mother Goose 1991 - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo